Raseinių naujienų portalas

Sveikata

Valstybės ir savivaldybių įstaigose keičiama darbo organizavimo tvarka

Paskelbtas naujas sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimas dėl valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių darbo vietoms būtinų sąlygų.

Šiuo sprendimu įstaigų vadovai įpareigojami organizuoti darbą valdant darbuotojų srautus, o posėdžius, pasitarimus ir susirinkimus organizuoti nuotoliniu būdu. Jeigu jie vyksta gyvai, jų metu reikia dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Taip pat primenama, jog įstaigų vadovai turi užtikrinti, kad jose dirbtų darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių. Jiems pasireiškus, šie darbuotojai turėtų būti nedelsiant atskirti nuo kitų ir vykti namo, jiems rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai. Darbuotojas, sužinojęs apie jam nustatytą COVID-19 ligą, turi apie tai informuoti Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas dėl valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių darbo vietoms būtinų sąlygų.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us