Raseinių naujienų portalas

Sveikata

Daugumos naujų koronaviruso atvejų užsikrėtimo aplinkybės neaiškios

Daugumos praėjusią parą nustatytų koronaviruso atvejų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Jo teigimu, iš viso penktadienį patvirtinta 14 tokių atvejų.

Septyni patvirtinti Vilniaus apskrityje, keturi – Kauno, po vieną – Klaipėdos, Marijampolės ir Utenos apskrityse.

NVSC atstovė Vilda Bajoriūnienė informavo BNS, kad dar penki atvejai nustatyti žmonėms, bendravusiems su sergančiaisiais, tačiau šie nauji atvejai su žinomais židiniais nesiejami.

Du tokie atvejai patvirtinti Kauno apskrityje, po vieną – Šiaulių, Tauragės ir Vilniaus apskrityse.

Epidemiologų teigimu, kiti nustatyti atvejai siejami su jau žinomais židiniais, kurie ir toliau plečiasi.

Penki nauji atvejai siejami su Šiauliuose esančia siuvimo įmone „Interscalit“, anot epidemiologų, pirmas susirgimas čia patvirtintas trečiadienį, o šiuo metu jau židiniu siejami jau septyni susirgimai.

Vienas koronaviruso atvejis siejamas ir su protrūkiu Tauragės rajone esančiame Kęstučio batalione, kur iš viso su židiniu siejami jau 33 susirgimai.

Trys nauji atvejai siejami su įmonėmis „Montuotojas“ ir „Energomazgas“, dalyvaujančiomis Vilniaus kogeneracinės jėgainės statybų projekte, iš viso su šiuo protrūkiu siejama 14 atvejų.

Dar du nauji atvejai siejami su protrūkiu Vilniaus oro uosto pasienio užkardoje, susirgę asmenys simptomų nejaučia, iš viso su židiniu siejami šeši atvejai.

Vienas atvejis Vilniaus apskrityje siejamas su choru „Draugiški projektai“, trys nauji atvejai Utenos apskrityje siejami su šeimyniniu protrūkiu Molėtų rajone.

Kauno apskrityje nustatyti du atvejai siejami su krikštynų švente Raseinių rajone, su šiuo židiniu iš viso susiję penki atvejai.

Lietuvoje iki šiol patvirtinta 3040 koronaviruso atvejų, tebeserga 989 asmenys, 1952 žmonės pasveiko, nuo koronaviruso mirė 86 žmonės.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us