Raseinių naujienų portalas

Politika

G. Mikolaitis: „Aš vienas iš Jūsų. Dirbau ir dirbsiu Jums – paprastiems, darbštiems mūsų krašto žmonėms“

Gimiau 1959 m. gruodžio 19 d. pačiame gražiausiame Lietuvos krašte – Raseinių rajone, Liepynų kaime, valstiečių šeimoje. Tėtis Česlovas Mikolaitis, visą laiką gyvenęs ir darbavęsis savo gimtajame kaime, jau miręs. Mama Leontina Mikolaitienė, pensininkė, gyvena Liepynių kaime.

1967–1971 m. mokiausi Raseinių rajono Šilininkų pradinėje mokykloje, 1971–1978 m. – Raseinių rajono Girkalnio vidurinėje mokykloje.

1979 m. įstojau į Kauno politechnikos instituto (dabar Kauno technologijos universitetas) Lengvosios pramonės fakultetą, kurį 1984 m. baigiau, ir įgijau lengvosios pramonės mašinų ir aparatų inžinieriaus mechaniko specialybę. Mokydamasis institute, įsitraukiau į aktyvią visuomeninę veiklą. Buvau instituto ir fakulteto profsąjungos komitetų, daugelio komisijų narys.

Gyvenimas kaime nuo mažens pratino prie darbo, mėgau ir sportą, buvau tapęs Lietuvos žiemos daugiakovės čempionu.

1984 metais, baigęs institutą, grįžau į gimtąjį kraštą ir pagal paskyrimą pradėjau dirbti tuometiniame Raseinių gamybiniame susivienijime „Šatrija“ (dabar AB „Šatrija“). Šioje įmonėje dirbau vyriausiojo inžinieriaus pavaduotoju, generalinio direktoriaus pavaduotoju statybai, buvau Jaunųjų specialistų tarybos pirmininkas.

Nuo 1994 m. esu Lietuvos socialdemokratų partijos narys. Lig tol jokiai partijai nepriklausiau.

1997 m. buvau išrinktas į Raseinių rajono Tarybą Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotoju. Į Raseinių rajono Tarybą buvau išrinktas ir 2003–2007 m., 2007–2011 m. ir 2019 m.

2000 m. dirbau SPAB „Raseinių šilumos tinklai“ direktoriumi.

Stengiausi padėti žmonėms spręsti jų gyvenimiškas problemas, todėl 2000 metais kraštiečiai vienmandatėje Raseinių apygardoje nr. 42 išrinko mane savo atstovu į LR Seimą. Seime dirbau Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotoju.

2004 m. kraštiečiai vėl palaikė mano kandidatūrą ir antrą kartą buvau išrinktas LR Seimo nariu. Dirbau tame pačiame Kaimo reikalų komitete, plėtros pakomitečio pirmininku.

2008–2012 m. dirbau LSDP koordinatoriumi ir visuomeniniu Algirdo Butkevičiaus patarėju.

2012–2016 m. buvau išrinktas į LR Seimą pagal LSDP sąrašą. Dirbau Aplinkos apsaugos komitete.

2019–2020 m. dirbau AB „Raseinių vandenys“ direktoriaus pavaduotoju strateginiam planavimui.

Pomėgiai – bitininkystė, statybos darbai, medžioklė, kelionės.

Žmona Angelė. Sūnus Mindaugas.

Esu kupinas noro ir ryžto kartu su Jumis dirbti mūsų visų labui, kad visi turėtume darbo, kad įstatymai, valdžios sprendimai būtų teisingi kiekvienam doram, darbščiam žmogui, kad kartu kurtume mūsų pačių ir vaikų ateitį. Tikiuosi Jūsų, mieli rinkėjai, supratimo ir palaikymo rinkimuose į labai šiuo metu mums visiems svarbų LR Seimą.

KAI KURIOS GINTAUTO MIKOLAIČIO RINKIMINĖS NUOSTATOS

MATAU BŪTINYBĘ:

Pakoreguoti nacionalinės sveikatos koncepciją, atsižvelgiant į kai kurias jos įgyvendinimo nesėkmes Lietuvoje.

Dėl blogo susisiekimo Respublikos rajonų viduje, susidarančių didelių eilių poliklinikose būtina turėti ekonomiškai efektyvius ir gyventojams lengvai prieinamus „Mobilius sveikatos priežiūros automobilinius punktus“.

Esant nestabiliai žemės ūkio politikai, nuolat besikeičiančiai teisinei ekonominei, socialinei aplinkai, neišplėtotai gamybinei ir socialinei infrastruktūrai, labai žemam kooperacijos lygiui siūlysiu priimti sprendimus, kurie užtikrintų:

– Ženklią valstybės finansinę ir organizacinę paramą plėtojant kooperaciją ir kuriant efektyvią kreditavimo sistemą.

– Bendrai dirbant su Europarlamentarais, Valstybės institucijomis, turime pasiekti vienodą europinių išmokų lygį mūsų žemdirbiams su visomis ES šalimis.

 – Visais būdais skatinsiu žemės ūkio produkcijos gamybą ir jos perdirbimą.

Spartinti rajonuose žvyrkelių ir gyvenviečių asfaltavimo darbus. Sprendimo būdai:

– Telksiu Seimo narius ir valstybės institucijas priimti sprendimus, kad pabaigus didelių projektų vykdymą valstybinės reikšmės keliuose, pvz. Kaune prie PC „Mega“.

– 2022 ir 2023 metais būtų laikinai stabdomas panašių projektų vykdymas, o 70% visų biudžeto keliams skirtų lėšų būtų sukoncentruota gyvenviečių ir žvyrkelių asfaltavimui rajonuose.

Ieškoti būdų biudžeto lėšoms pildyti:

 – Aktyviai remsiu ir skatinsiu visas iniciatyvas statybų, susisiekimo, tiltų, kelių statybos projektų vykdymą investuotojų ir privačiomis lėšomis, gamybos objektų statybą regionuose, kuriant naujas darbo vietas, tam sudarant palankias investicijoms ekonomines ir finansines sąlygas.

– Remsiu švietimo ir kultūros sektorius ,stiprinant jų materialinę bazę, didinant pensijas keliant atlyginimus, biudžetinių įstaigų darbuotojams, ypač mokytojams, kultūros darbuotojams, medikams.

 – Esu ir visada būsiu prieš vienos lyties santuokas ir jų įsivaikinimus.

– Visada pasisakau už tiesioginius Seimo narių rinkimus tik vienmandatinėse apygardose.

MAŽA DALIS NUVEIKTŲ DABŲ, KURIE ATSPINDI MANO VEIKLOS KRYPTĮ IR PASTANGAS

Dirbant LR Seime pagal išgales rūpinausi Lietuvos, ypač Raseinių rajono žmonių problemomis, padėjau, kad būtų:

– Renovuotos Milašaičių, Butkiškių, Raseinių, Viduklės, Girkalnio, Ariogalos bažnyčios.

 – Renovuotos mokyklos: Raseinių V. Petkaus, Girkalnio pagrindinės mokyklos, Ariogalos, Betygalos, Šiluvos gimnazijos.

 – Suteikta finansinė pagalba Raseinių, Ariogalos ligoninėms, daugeliui medicininių punktų.

– Asfaltuoti žvyrkeliai: Raseiniai–Lioliai–Kelmė, Šiluva–Žaiginys–Pikčiūnai, Ariogala–Plikiai–Čekiškė, kelias į Pašaltuonį, Lyduvėnus, Pramedžiavą, Paliepius) ir kt.

– Suteikta pagalba daugeliui Kaimo bendruomenėms ir ūkininkams.

 – Visada buvau ir būsiu sprendžiant ir Kėdainių krašto žmonių problemas.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LSDDP rinkimų sąskaitos. Užsk. Nr. 09-07

Subscribe
Notify of
guest
7 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Sigitas

Reikia balsuoti už bebrus, nes jie myli gamtą, užtvanka stato, nereikalingus medžius pašalina:) t

Algis

Kaip pats sako seimo nariu buvo nuo 2000 m. iki 2016 m. Kosmosas. Tiek metu. Ir ką jis padarė gero Raseiniams. Tipo suorganizavo išasfaltyoti kelis žvyrkelius kurie ir taip buvo numatyti asfaltuoti. Tai yra žmogus viso rajono gėda girtas lakstydamas po seimą.
Socialdemokratai laiudyje yra vadinami usuotais bebrais. Tai Mykolaitis didžiausias girtas bebras siekiantia naudos tik sau.

Algis

Kaip pats sako seimo nariu buvo nuo 2000 m. iki 2016 m. Kosmosas. Tiek metu. Ir ką jis padarė gero Raseiniams. Tipo suorganizavo išasfaltyoti kelis žvyrkelius kurie ir taip buvo numatyti asfaltuoti. Tai yra žmogus viso rajono gėda girtas lakstydamas po seimą.
Socialdemokratai laiudyje yra vadinami usuotais bebrais. Tai Mykolaitis didžiausias girtas bebras siekiantia naudos tik sau.

Vidmantas

Žinios: G. Mikolaitis vėl įtariamas neblaiviais žygiais.
Nuoroda:https://lnk.lt/video/mikolaitis-ikliuvo-girtas/48882

Marius

Gėdų gėda, kaip gali toks žmogus atstovauti mūsų kraštui ir visai Lietuvai. Daug kartų teistas už avarija išgėrus, Seimo posėdžio salėse girtas, miesto šventėse girtas visur daro gėda visam kraštui. Tiesiog žmogus neturi jokio gėdos jausmo, eina pasigerint sau gyvenimą nes prarado visus darbus.

Sigitas

Nuteistas, nes girtas padarė avariją, o dabar vėl taikosi į valdžią.

Adelė

Apgailėtinas

Contact Us