Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Beveik pusė naujų atvejų – židiniuose, daugėja užsikrėtusių medikų

Iš 45 naujų koronaviruso atvejų 20 patvirtinta židiniuose, septyni užsikrėtusieji yra medikai, antradienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Keturi nauji atvejai patvirtinti Radviliškio ligoninėje. Susirgimas nustatytas dviem darbuotojams ir dviem pacientams – vienam iš jų koronavirusinė infekcija patvirtinta po mirties. Su šiuo protrūkiu iš viso siejami 67 atvejai.

Du atvejai patvirtinti Šiaulių Greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties darbuotojams. Taip pat koronavirusas nustatytas Respublikinės Šiaulių ligoninės darbuotojui ir vienam pacientui.

Be to, naujas užsikrėtimo atvejis praėjusią parą patvirtintas Šiaulių pramoninių prekių parduotuvės „Senukai“ sandėlio darbuotojui. Čia iš viso užfiksuoti du atvejai.

Vilniaus apskrityje po keturis atvejus buvo patvirtinta „GymPlius“ ir “City Dance“ protrūkiuose. Epidemiologų vertinimu, su „GymPlius“ iš viso jau yra siejama 18 atvejų, o su „City Dance“ – 16 atvejų.

Kauno apskrityje, Raseinių rajone, vienas atvejis nustatytas Raseinių policijos komisariato darbuotojui. Su šiuo protrūkiu jau yra siejami iš viso 32 atvejai. Be to, du atvejai užfiksuoti ir Raseinių savivaldybės administracijos darbuotojams.

Septyni COVID-19 ligos atvejai per vakar parą patvirtinti asmenims, kurie užsikrėtė po kontakto, bet ne židiniuose, be kita ko, šiuo metu nežinomos šešiolikos asmenų užsikrėtimo aplinkybės.

NVSC duomenimis, iš šių sergančiųjų grupių koronavirusas patvirtintas dviem medikams. Infekcine liga užsikrėtė vienas Raseinių ligoninės konsultacinės poliklinikos darbuotojas ir vienas Kauno GMP stoties darbuotojas.

Taip pat trys atvejai iš šių grupių patvirtinti ugdymo įstaigose.

Kaip informavo NVSC, užsikrėtimas nustatytas Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokytojui, dėl turėto sąlyčio izoliuota apie 140 žmonių.

Raseiniuose lopšelyje-darželyje „Saulutė“ susirgimas patvirtintas darbuotojui. Tai antrasis užsikrėtimo atvejis įstaigoje, tačiau jie tarpusavyje nėra susiję. Čia iš viso izoliuota 13 asmenų.

Taip pat Raseiniuose „Šaltinio“ progimnazijoje koronavirusas nustatytas mokiniui. Dėl turėto sąlyčio su sergančiuoju jis buvo izoliacijoje, kontaktinių asmenų nenustatyta. Iš viso šioje ugdymo įstaigoje patvirtinti trys atvejai – jie tarpusavyje nėra susiję.

Per praėjusią parą registruoti ir du įvežtiniai atvejai: Vilniuje – iš Baltarusijos, Alytuje – iš Airijos.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 3859 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1529 asmenys, 2225 – pasveiko.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us