Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Raseinių savivaldybės tarsis, ar siūlyti Vyriausybei įvesti lokalų karantiną

Dėl sparčiai plintančio koronaviruso Raseinių rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisija penktadienį tarsis, ar siūlyti Vyriausybei įvesti lokalų karantiną.

Kaip BNS penktadienį ryte sakė meras Andrius Bautronis, komisija rinksis sulaukusi naujausių duomenų iš mobiliųjų patikros punktų.

„Mes ryte turime pasitarimą su gydymo įstaigų vadovais, žiūrėsime, ką turime devintai valandai iš mobilaus punkto, dešimtą valandą planuojame šaukti Ekstremaliųjų situacijų komisiją. Vis dėlto manau, kad kreipsimės į Vyriausybę su nutarimu, kad prašome skelbti Raseinių rajone lokalų karantiną. Tada jau įsijungtų įstatymai, visi mechanizmai“, – teigė meras.  

Ketvirtadienio duomenimis, per pirmąsias tris rugsėjo savaites Raseiniuose nustatyta 112 susirgimų, rugpjūtį čia nebuvo registruota nė vieno užsikrėtusiojo COVID-19.  Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ketvirtadienį tvirtino, tiek Raseiniuose, tiek kituose spartaus koronaviruso plitimo taškuose Radviliškyje ir Šiauliuose lokalaus karantino įvesti neplanuojama.

Subscribe
Notify of
guest
5 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Vvvvvvvv

Reikia dar vienos rudens šventės.Tik ydomu kokiu testu ponui merui nustatė covida ir dar besimtomį,jei toks dalykas paprastam žmoguj nedaromas.Karštoji linija liepia laukt simtomų😂

vytas

Ogal bus paskutinis mero patepimas-vietoj dirmavones,bent as taip galvoju

vvvvv

O kaip su Ariogalos baznycios dirmavone bus turbut dar vienas židinukas nes kol kas niekas neatsaukia

Kkkk

Tik tegul įveda karantiną,taigi žmonės prakeiks tokį merą

Raseiniškis

O dar visai neseniai, mere, kalbėjot, viskas kontroliuojama, galimai viskas galimai gerai :), dedam pastangas, kad pastangos būtų geros, nu kažkaip panašiai ir paskui pyst susirgimai, bet tai juk reikia švęst, yra proga, valioooo, rudens šventė dvi dienas, Kryžkalnis, tai gal ta proga dar kokią švenčikę suorganizuokit

Contact Us