Raseinių naujienų portalas

Kita

Atnaujinama Raseinių „Regitros“ padalinio veikla

Jau nuo spalio 8 d., ketvirtadienio, „Regitra“ atnaujins Raseinių padalinio veiklą. Dėl išaugusio COVID-19 užsikrėtimų skaičiaus šiame mieste, laikinai bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę klientai. Taip pat šiuo laikotarpiu gyventojai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis.

Primename, kad praėjusią savaitę gavus informaciją apie šiame padalinyje valymo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojui nustatytą COVID-19 atvejį, laikinai buvo sustabdytas darbas padalinyje. Kaip ir rekomendavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, čia dirbę du „Regitros“ darbuotojai izoliavosi ir jiems buvo atliktas patikrinimas dėl koronaviruso. Abiejų testo rezultatai – neigiami, todėl po konsultacijos su NVSC, nuo ketvirtadienio atnaujinamas klientų aptarnavimas.

Svarbu pastebėti, jog padalinio patalpos buvo dezinfekuotos, o aptarnaujant klientus, kaip ir anksčiau, bus imamasi visų apsaugos priemonių. Atvykstančių prašoma laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas, viso vizito metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo nuo kitų žmonių, o už paslaugas patariama atsiskaityti banko mokėjimo kortele.

„Regitros“ Raseinių padalinyje teikiamos transporto priemonių registracijos ir vairuotojo pažymėjimų atsiėmimo paslaugos. Atvykstantiems būtina išankstinė registracija internetu: https://www.regitra.lt/lt/kontaktai/e-paslaugos/isankstine-registracija-priemimui-filiale-5

Gyventojai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis

Daugelį „Regitros“ paslaugų galima gauti tiesiog internetu. Tad klientai, ypač šiuo laikotarpiu, skatinami naudotis elektroninėmis paslaugomis ir, jei yra galimybė, nevykti fiziškai į padalinį. Tokiu būdu paslaugas galima atlikti klientui patogiu metu, o visi elektroniniai užsakymai yra pristatomi per kurjerį arba į siuntų savitarnos terminalus.

Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir pranešti apie Lietuvoje prieš tai registruoto automobilio pardavimą ar jį užregistruoti savo vardu bei kt.: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us