Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Raseiniai su Sveikatos apsaugos ministerija kreipsis į Vyriausybę dėl lokalaus karantino

Raseinių rajono savivaldybė su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kreipsis į Vyriausybę dėl lokalaus karantino paskelbimo, informavo rajono meras Andrius Bautronis.

„Mes pritarėme Nacionalinio visuomenės sveikatos centro siūlymui dėl lokalaus karantino įvedimo, dabar bus tvarkomi dokumentai dėl bendro su SAM kreipimosi į Vyriausybę“, – antradienį po Ekstremalių situacijų komisijos posėdžio BNS sakė jis.

Mero teigimu, lokalų karantiną siūloma skelbti dviem savaitėms. Jo metu iki vidurnakčio turėtų būti sutrumpintas viešojo maitinimo, pasilinksminimo vietų darbo laikas, ribojamas žmonių skaičius parduotuvėse.

„Dauguma priemonių liks tokios, kokias jau dabar įgyvendiname“, – kalbėjo A. Bautronis.

Karantiną siūloma įvesti nuo penktadienio, dėl jo galutinį sprendimą turi priimti Vyriausybė.

Pirmadienį sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigė, kad lokalų karantiną taip pat svarstoma įvesti Radviliškio rajone, tačiau antradienį ministras patikslino, kad tokią rekomendaciją Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) yra pateikęs tik Raseinių rajonui.

„Kol kas yra vienai savivaldybei NVSC pateiktos rekomendacijos dėl lokalaus karantino. (…) Skirtumas tarp Radviliškio ir Raseinių, įvertinus atvejų skaičių, yra beveik dvigubas“, – aiškino ministras.

Remiantis Registrų centro duomenimis, pastarųjų dviejų savaičių sergamumo rodiklis 100 tūkst. gyventojų Raseinių rajone siekė 1,1 tūkst. naujų atvejų, o Radviliškio – apie 400 atvejų.

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Žiedė

Sveiki,norėjau profilaktiškai del coronos pasitikrinti.Paskambinau 1808sakė slaptažodžio reikia mane šokiravo.Sakau Raseiniai,netinka ir padėjo ragelį.

Contact Us