Raseinių naujienų portalas

Sveikata

Pusės naujų koronaviruso atvejų užsikrėtimo aplinkybės nežinomos, pusė – židiniuose

Iš 125 naujų koronaviruso atvejų 65 yra susiję su židiniais, dar 55 asmenų užsikrėtimo aplinkybių epidemiologams kol kas nustatyti nepavyko, pirmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Daugiausia naujų atvejų fiksuota Kauno apskrityje – COVID-19 liga susirgo 35 žmonės. Taip pat 33 asmenims infekcija nustatyta Vilniaus, 28 – Šiaulių, 13 – Telšių, 10 – Klaipėdos, trims – Alytaus ir dviem – Tauragės apskrityse. Raseinių rajone nustatyta tik 12 naujų atvejų (spalio 11 d. duomenys).

Be to, per praėjusią parą nustatyti penki įvežtiniai atvejai: du – iš Jungtinės Karalystės ir po vieną – iš Estijos, Vokietijos bei Lenkijos.

Vienas naujas atvejis patvirtintas kriminalinės policijos biure – su protrūkiu siejami du atvejai.

Židiniuose ugdymo įstaigose – 18 naujų atvejų

NVSC duomenimis, Šiaulių apskrityje koronavirusine infekcija užsikrėtė šeši lopšelio-darželio „Žibutė“ darbuotojai. Taip pat vienas naujas atvejis nustatytas Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centre, čia iš viso registruoti aštuoni susirgimai.

Telšių apskrityje keturi nauji atvejai patvirtinti Plungės Senamiesčio mokyklos protrūkyje. Iš viso su šiuo židiniu susiję šeši susirgimai.

Trys atvejai Vilniaus apskrityje patvirtinti Jono Basanavičiaus gimnazijos protrūkyje. Čia registruoti šeši infekcijos atvejai.

Po vieną naują atvejį fiksuota Vilniaus „Demokratinės mokyklos“, Klaipėdos Vydūno gimnazijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos bei Kauno Erudito licėjaus protrūkiuose.

Liga toliau plinta ligoninėse, įmonėse

Trys atvejai, iš kurių du yra antriniai, siejami su Respublikinės Šiaulių ligoninės protrūkiu. Du atvejai patvirtinti Šiaulių apskrityje, vienas – Klaipėdos. Iš viso šiame židinyje užsikrėtė 76 žmonės.

Po vieną naują atvejį nustatyta Respublikinės Klaipėdos ligoninės ir Klaipėdos universitetinės ligoninės protrūkiuose.

Du atvejai nustatyti Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamento Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus protrūkyje.

Kauno apskrityje po vieną atvejį fiksuota Blinstrubiškių socialinės globos namuose ir LSMU Kauno ligoninės Kardiologijos skyriuje.

Tarp įmonių, daugiausiai, t.y. 7 nauji atvejai patvirtinti bendrovėje „Technoexport Storage Lt“ Plungėje. Šiame protrūkyje jau registruota 15 susirgimų. 

Taip pat 4 nauji antriniai atvejai Šiaulių rajone siejami su protrūkiu bendrovėje „Rūta“ įmonėje – su šiuo protrūkiu siejama 12 atvejų. Dar trys COVID-19 ligos atvejai patvirtinti Šiaulių bendrovės „Raštuoti mezginiai“ darbuotojams. Iš viso su šiuo protrūkiu siejama 11 atvejų. Du atvejai patvirtinti ir darbuotojams žvejybos tinklų įmonėje Šiaulių mieste. Iš viso su protrūkiu šioje įmonėje siejama 4 atvejai.

Trys atvejai patvirtinti ir Šiaulių bendrovės „Massiwe Wood Construction“ darbuotojams. Iš viso su šiuo židiniu siejama 11 atvejų.

Vienas antrinis atvejis užfiksuotas sostinės sporto klube „Alfa Steps“ – čia jau užfiksuoti 25 susiję atvejai, dar vienas  – Kauno „Social Dance Life“ klube. Taip pat vienas naujas užsikrėtimas siejamas su Vilniaus „liepsnojančiu“ protrūkiu tarp ledo ritulininkų siejamas – iš viso siejamų atvejų jau yra 25.  

Alytaus apskrityje nustatyti du nauji atvejai, jie, epidemiologų teigimu, susiję su Druskininkų savivaldybės protrūkiu. Iš viso su šiuo protrūkiu jau siejama 22. 

Vienas antrinis atvejis yra siejamas su Raseinių rajono savivaldybe, Kaune du nauji atvejai patvirtinti „Norvelita“ įmonės protrūkyje.

NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 6248 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 3330 asmenys, 2793 – pasveiko.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us