Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Ne visi Blinstrubiškių namų gyventojai klauso nurodymų

Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla sako, kad ne visi koronaviruso židiniu tapusių Blinstrubiškių socialinės globos gyventojų supranta nurodymus, su kai kuriais susitvarkyti, sprendžiant židinio suvaldymą, būna sudėtinga.

„Yra tokių, kurie nelabai supranta tų dalykų, kai kurie net ruošiasi ir per balkoną lipt iš antro aukšto, nes galvoja, kaip taip gali būt, kad jų neleidžia į lauką išeit“, – BNS penktadienį sakė E. Jonyla.

„Kai reikia gyventojus perkelti – kur sergantys, kur sveiki, tai yra didžiausi triukšmai, didžiausios problemos, kad juos reikia iškelti“, – teigė jis.

Pasak administracijos direktoriaus, toks globotinių elgesys stipriai pasunkina darbą.

„Ne visi suvokia, kad tos priemonės reikalingos, jie įsivaizduoja, kad čia nieko nėra. Tai labai pasunkina darbą ir šiandien, kai kalbėjom su globos namų pavaduotoju, tai sako, kad kartais net nežino, ką daryt, net policiją kartais norisi kviesti“, – pasakojo E. Jonyla.

Jo teigimu, Blinstrubiškių globos namuose, kur koronavirusas nustatytas ir įstaigos vadovei, situacija sudėtinga, tačiau gerai, kad nėra sunkių ligonių.

„Labai sudėtinga situacija, tai dar ačiū Dievui, kad nėra sunkių ligonių“, – sakė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Blinstrubiškių globos namuose kol kas nustatyti 145 koronaviruso atvejai – užsikrėtė 44 darbuotojai ir 92 globotiniai, taip pat nustatyti devyni susiję atvejai.

Pasak E. Jonylos, įstaigoje šiuo metu nustatyta apie dešimt didelės rizikos kontaktinių asmenų bei apie 30 – mažos rizikos.

Blinstrubiškių socialinės globos namuose iš viso gyvena apie 200 globotinių ir dirba apie 120 darbuotojų.

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Helmuntas

Malačiai senukai!!!

Contact Us