Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Pareigūnai iš miško gelbėjo nelaimės ištiktą Raseinių rajono gyventoją

Pirmadienio vakarą policiją pasiekė pagalbos prašymas dėl Raseinių r., Lenkelių kaimo miškuose pradingusio žmogaus. Paaiškėjo, kad vidurdienį grybauti išsiruošęs 64 metų vyriškis užtruko, o sunerimusiems artimiesiems niekaip nepavyko su juo susisiekti telefonu. Iš pradžių patys kibę į paieškas, galiausiai jie kreipėsi pagalbos ir į pareigūnus.

Gausios policijos pajėgos vyro ieškoti pradėjo dar vakar vakare, tačiau pastangos laukto rezultato nedavė ir naktį tamsoje skendinčiame miške paklydėlio rasti nepavyko. Šįryt, vos prašvitus, paieškas tęsė apie 15 policijos pareigūnų, tarp kurių ir kinologai su tarnybiniais šunimis, bei maždaug tiek pat vietos gyventojų. Dingusiojo paieškai jau buvo iškviestas ir sraigtasparnis, tačiau jam dar nespėjus atvykti vyriškis buvo surastas. Apie 9 val. pareigūnai jį rado gulintį miške – išsekusį, tačiau nepraradusį sąmonės. Vyras paaiškino, kad vaikštinėdamas užkliuvo ir nugriuvo, o atsikelti niekaip nebepajėgė, todėl visą laiką gulėjo ant šaltos žemės, tikėdamasis sulaukti pagalbos. Vyriškis iš miško buvo išneštas neštuvais, jį nedelsiant išsivežė medikai.

Laimė, viskas baigėsi gerai ir tarnybos laiku spėjo suteikti būtiną pagalbą.

Visgi, vykstant į mišką, raginame įvertinkite tiek savo sveikatos būklę, tiek gebėjimą orientuotis painioje aplinkoje, ypač vėstant orams ir sparčiai trumpėjant šviesiam paros laikui.

Šiaulių policijos informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us