Raseinių naujienų portalas

Sveikata

Vyriausybėje bus ieškoma naujų priemonių valdyti koronavirusą

Lietuvoje daugėjant naujų COVID-19 atvejų, premjeras Saulius Skvernelis antradienį rengia pasitarimus dėl karantino griežtinimo kai kuriose Lietuvos savivaldybėse, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą.

Pasak S. Skvernelio, Vyriausybėje pirmiausia susirinks jos suburta medikų ir mokslininkų grupė, jos bus prašoma pateikti konkrečius siūlymus dėl naujų priemonių. Iškart po to vyks COVID-19 komiteto posėdis.

Nelaukdamas ekspertų siūlymų, premjeras pranešė siūlysiąs Vyriausybei plėsti ir griežtinti karantiną raudonosiose savivaldybėse, taip pat įvesti karantino režimą geltonosiose.

„Mažiausiai trims savaitėms. Šis režimas, mano įsitikinimu, turi būti daug griežtesnis nei dabar galiojantys ribojimai“, – šeštadienį savo „Facebook“ paskyroje parašė jis.

„Faktas kaip blynas: priemonių pasirinkimas nėra didelis. Panašu, kad artimiausiu metu turėsime daryti pertrauką nuo mus įprasto gyvenimo“, – tvirtino premjeras.

Atsižvelgiant į epidemiologinius rodiklius Vyriausybė yra nustačiusi tris zonas, į kurias skirstomos savivaldybės: raudonąją, geltonąją ir žaliąją. Dabar į raudonąją zoną patekusiose savivaldybėse Vyriausybė skelbia karantiną. Geltonosios zonos savivaldybėms taikomos individualios infekcijų kontrolės rekomendacijos.

Vietiniai karantinai jau paskelbti 21 savivaldybėje. Pagal sveikatos apsaugos ministro, operacijų vadovo sprendimą, nuo pirmadienio į raudonąją zoną įtraukta dar 13 savivaldybių.

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Sarkastiškas nevietinis

Ačiū jums, raseiniškiai, kad nesitestavot ir išplatinot virusą per visą Lietuvą. Ačiū jums, visa šalis labai laukė karantino.

Contact Us