Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Vyriausybės komitetas aptars karantino griežtinimo priemones

Vyriausybės COVID-19 komitetas pirmadienį aptars karantino griežtinimo priemones, šalyje ir toliau negerėjant situacijai dėl koronaviruso.

„Karantino priemonės turi būti griežtesnės, tad komitete bus aptarti būtini papildomi ribojimai“, – BNS sakė premjero atstovas spaudai Tomas Beržinskas.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga penktadienį pranešė, kad bus svarstoma griežtinti ribojimus prekybai, plėsti nuotolinį ugdymą, atsisakyti išimčių laisvalaikio paslaugoms, be kita ko, pratęsti karantiną iki gruodžio 31 dienos.

Prezidento Gitano Nausėdos suburta Sveikatos ekspertų taryba siūlo savaitgaliais uždaryti ne maisto prekių parduotuves, išskyrus vaistines, veterinarijos, optikos, ortopedinių priemonių parduotuves.

Ekspertai taip pat siūlo griežčiau kontroliuoti darbą įmonėse, užtikrinti nuotolinį darbą, kur tai yra įmanoma, be kita ko, siūloma ankstinti atostogas pradinukams, į darželius leisti tik tuos vaikus, kurių tėvai negali dirbti nuotoliniu būdu, vyresnių klasių mokiniams mokytis tik nuotoliniu būdu.

Šiuo metu šalyje paskelbtas karantinas galioja iki gruodžio 17 dienos imtinai.

Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, Lietuva yra viena iš pirmaujančių šalių Europoje pagal 100 tūkst. žmonių per pastarąsias dvi savaites tenkančius susirgimus.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us