Raseinių naujienų portalas

Kita

„Regitra“ laikinai stabdo praktikos egzaminų vykdymą

Nuo trečiadienio sugriežtinus karantino sąlygas, „Regitra“ laikinai stabdo stabdo praktikos egzaminų vykdymą.

Kaip antradienį pranešė valstybės įmonė, praktikos egzaminai nevyks iki sausio 31-osios.

„Asmenys, kurie yra užsiregistravę į praktikos egzaminus, nurodytais kontaktais netrukus bus informuoti apie egzamino atšaukimą. Visi suplanuoti egzaminai kol kas atšaukiami iki sausio 3 dienos imtinai, o toliau atšaukimo procesas vyks palaipsniui, atsižvelgiant į tuo metu esamą situaciją šalyje“, – rašoma pranešime.

„Regitros“ teigimu, įprastai teigiamas teorijos egzamino rezultatas galioja vienerius metus ir per šį laikotarpį būtina išlaikyti praktikos egzaminą.

Tačiau šiuo metu šis terminas yra pratęstas – būsimiems vairuotojams, kuriems teigiamas teorijos egzamino rezultatas baigė arba baigs galioti ekstremalios situacijos metu, galiojimo terminas pratęsiamas visos ekstremalios situacijos paskelbimo laikotarpiu ir dar 6 mėnesiams po jo pabaigos.

Įmonės teigimu, teorijos egzaminai vyks toliau, laikantis visų saugumo ir srautų valdymo reikalavimų. Klasėse ribojamas vienu metu esančių žmonių skaičius, taip pat egzaminų klasės yra reguliariai vėdinamos bei dezinfekuojamos.

„Reigstra“ primena, jog šiuo metu nėra taikoma taisyklė, kuomet apie nedalyvavimą egzamine būtina pranešti likus 24 val. iki jo pradžios, todėl būsimi vairuotojai, kurie pajuto kokius nors ligos simptomus, kviečiami bet kuriuo metu atšaukti registraciją į egzaminą.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us