Raseinių naujienų portalas

Pramogos

Šalyje galioja griežtas karantinas, tad gėrėtis žiemos grožiu – tik saugant vieni kitus

Praėjusį savaitgalį visoje šalyje buvo stebimas padidėjęs gyventojų mobilumas. Daugybė žmonių kartu su vaikais rinkosi į viešąsias erdves pasimėgauti žiemos malonumais. Šalyje išliekant sudėtingai epidemiologinei situacijai, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius kartu su Raseinių r. policijos komisariato pareigūnais primena, kad ir toliau bus vykdoma asmenų judėjimo bei viešųjų vietų kontrolė.
Gražūs žiemiški orai vilioja žmones į gamtą. Ypatingai savaitgaliais norisi išnaudoti kiekvieną laisvą minutę ir pabūti su artimaisiais, pasigėrėti baltai pasipuošusiais Dubysos slėniais, Prabaudos miškelio ar Šiluvos pušyno vaizdais. Tačiau nors ir kokie gražūs vaizdai džiugintų akį, pandemijos grėsmė nepasitraukė.
Šalyje tebegalioja itin griežti karantino draudimai ir judėjimo ribojimai. Raseinių rajono savivaldybės specialistai primena, kad judėjimas leidžiamas tik esant būtinybei. Pasivaikščioti atvirose vietose leidžiama ne daugiau kaip vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams. Vyresniems nei 6 metų asmenims viešose vietose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
Policijos pareigūnai ir atsakingi rajono Savivaldybės specialistai vykdo karantino kontrolę Raseinių ir Ariogalos miestuose bei kitose gyvenamosiose vietovėse.
Patikrinimų metu reaguojama į nustatytus karantino režimo reikalavimų pažeidimus. Užfiksavus pažeidimus bus taikomos atitinkamos administracinės nuobaudos.
Viešosios tvarkos skyriaus specialistai ir policijos pareigūnai prašo rajono gyventojų būti atsakingais ir pilietiškais, kelionės maršrutus pasirinkti apgalvotai.   
Saugokime save ir kitus!

www.raseiniai.lt

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us