Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Eismo sąlygas sunkina snygis ir pūga, dalis rajoninių kelių – nepravažiuojami

Eismo sąlygos trečiadienio rytą visoje šalyje išlieka sudėtingos dėl visą naktį gausiai kritusio sniego ir pūgos, dalis rajoninių kelių – nepravažiuojami, įspėja Automobilių kelių direkcija.

Pagrindiniai keliai – su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, vietomis prispausto ar puraus sniego  sluoksnis siekia iki 10-15 cm.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai – keliai su prispaustu sniegu, slidūs, čia vietomis sniego sluoksnis – iki 30 cm.

Kelių direkcija įspėja, kad kai kurie rajoniniai keliai yra pietų ir rytų Lietuvoje yra sunkiai pravažiuojami, tokių kelių yra Marijampolėje apskrityje, Vilkaviškyje, Vilniaus, Ukmergės, Širvintų rajonuose.

Keliai valomi visu pajėgumu, tačiau Kelių direkcija įspėja, kad nuvalius dėl snygio jie vėl netrukus pasidengia sniegu.

Kiek geresnės eismo sąlygos yra vakarų Lietuvoje, ypač Klaipėdos apskrityje, nes ten kritulių buvo mažiau.

Taip pat perspėjama, kad dėl storo sniego sluoksnio lūžta medžiai, medžių šakos, įspėjama būti atsargiems miškingose vietovėse, susilaikyti nuo nebūtinų kelionių automobiliu.

Trečiadienio rytą visoje Lietuvoje tebesitęsia snygis, gausiausiai sninga Kaišiadorių, Marijampolės ir Varėnos rajonuose, vakaruose, šiaurės vakaruose sniegas kai kur pereina į šlapdribą, vietomis – pūga.

Oro temperatūra – nuo 1 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną taip pat snigs, vietomis pustys. Vėjas bus šiaurės vakarų, vakarų 8–13 m/s. Aukščiausia oro temperatūra sieks nuo 1 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us