Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Siūlo iki vasario pabaigos pratęsti karantiną ir judėjimo tarp savivaldybių ribojimą

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) Vyriausybei siūlo karantiną ir judėjimo tarp savivaldybių apribojimus pratęsti iki vasario pabaigos.

Ministerijos trečiadienį teikiamame Vyriausybės nutarimo projekte siūloma numatyti, kad karantino trukmė yra iki vasario 28 dienos vidurnakčio.

Iki tos pat datos siūloma pratęsti asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimą, išskyrus atvejus, kai vykstama į gyvenamosios vietos savivaldybę, į kitą savivaldybę dėl artimųjų giminaičių mirties, į darbą  ar darbo reikalais, taip pat į tarptautinių kelionių vietas ir iš jų.

Pirmadienį po Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos skelbta, kad pirmųjų atlaisvinimų galima tikėtis nuo vasario vidurio, jeigu mažės užsikrėtimų COVID-19.

Lietuvoje karantinas paskelbtas pernai lapkričio 7 dieną, nuo gruodžio 16 dienos jo režimas sugriežtintas ir šiuo metu galioja iki sausio 31-osios.

Šiuo metu šalyje uždaryta daugelis parduotuvių, sporto ir laisvalaikio praleidimo vietų, apribotas žmonių judėjimas tarp savivaldybių ir susibūrimai tiek namuose, tiek viešose vietose. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us