Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Kirpyklos ir grožio salonai pasigenda valdžios argumentų, kodėl neleidžiama atsidaryti

Kirpyklų ir grožio salonų atstovai sako pasigendantys Vyriausybės argumentų, kodėl trečiadienį buvo  atidėtas sprendimas dėl galimo jų atidarymo.

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė sako, kad verslo asociacijos iki šiol nėra gavusios atsakymų iš Vyriausybės, kodėl joms negalima dirbti laikantis saugumo reikalavimų.

„Viskas priklauso nuo tų žmonių, kurie sprendžia be mūsų, nes mūsų neįsiklauso ir negirdi“, – BNS trečiadienį sakė J. Mačiulienė.

Pasak jos, grožio srities atstovai yra išmokę dirbti saugiai pirmojo karantino metu, tačiau dabar jaučiasi neišgirsti. 

„Priežasčių, kodėl nebuvo sprendžiama, nežinome, nes atsakymų negavome. Tikėjomės, kad bus paaiškinta, nes raštai jungtinai ir nejungtiniai, ir visų asociacijų, ir pavienių, buvo išsiųsti, ir kol kas, kodėl negalime dirbti, konkretaus atsakymo nėra“, – teigė ji.

„Iš mūsų pusės, esame atlikę ir padarę namų darbus po pirmojo karantino, tai tikrai įrodėme, kad esame saugūs ir atsakingi, tas turėjo turėti tokį garantą, kad grožio sektorių reikėtų atlaisvinti ir leisti jam dirbti, juolab, kaimynai mūsų dirba“, – kalbėjo J. Mačiulienė.

Vyriausybė trečiadienį nusprendė kol kas nešvelninti karantino reikalavimų, nors anksčiau buvo skelbta, kad Ministrų kabinetas turėtų apsispręsti dėl ne maisto prekių parduotuvių ir kirpyklų atidarymo. 

Po pirmadienį vykusio Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys skelbė, kad  trečiadienį Vyriausybei bus teikiamas siūlymas leisti dirbti ne būtinųjų prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą, teikti grožio paslaugas.

Prie Vyriausybės veikianti ekspertų komisija antradienį pasiūlė karantino režimo kol kas nekeisti.

Premjerė Ingrida Šimonytė pranešė, kad šie klausimai bus svarstomi kitą savaitę.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us