Raseinių naujienų portalas

Pramogos

Raseiniškei virtuali pažintis kainavo daugiau nei 10 000 eurų

Virtuali romantinė pažintis 47 metų Raseinių rajono gyventojai paspendė  finansinius spąstus ir ji prarado 10 200 eurų. Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Tai – ne pirmas atvejis, kai patiklios moterys, įsisukusios į virtualių pažinčių karuselę ir patikėjusios nepažįstamu bei niekad gyvenime nematytu, virtualioje erdvėje sudariusiu įspūdingo  išsvajotojo įvaizdį, o realiai nežinia kur tūnančiu sukčiumi, praranda ne vieną dešimtį tūkstančių eurų.

Minėtos raseiniškės pažintis prasidėjo praėjusių metų gruodžio pradžioje. Socialiniame tinkle  ji susipažino su vyru, kuris prisistatė dirbantis Meksikos įlankoje, vienoje naftos ir dujų gamyba užsiimančioje kompanijoje. Gyvai moteris su juo nebendravo, tik susirašinėjo ir žavėjosi jo atsiunčiamomis nuotraukomis. Po kurio laiko virtualusis pažįstamas parašė, kad jis norėtų grįžti į Lietuvą ir susitikti su ja, tačiau turi problemų – už darbo kontrakto nutraukimą reikia susimokėti, o Somalio piratų užpuolimo metu iš jo buvo pagrobtos banko kortelės ir dėl to jis negali disponuoti savo lėšomis. Todėl jis paprašė raseiniškės, kad ši jam į nurodytą banko sąskaitą pervestų  10 000 eurų, kuriuos jis, atvykęs į Lietuvą,  žadėjo grąžinti.

Kadangi, naudodamasi internetine bankininkyste, moteris to padaryti negalėjo, nes neleido nustatytas pinigų pervedimo limitas, tai jai teko važiuoti į Raseiniuose esantį banko padalinį. Į nurodytą sąskaitą ji pervedė  10 200 eurų.

Tuoj pat raseiniškė sulaukė virtualaus draugo žinutės, kad pinigus gavęs ir netrukus grįžimo į Lietuvą dokumentai bus paruošti. Bet po poros dienų ją pribloškė naujas prašymas dėl 15 500 eurų pervedimo, nes esą   reikia sumokėti už išvažiavimo kodą. Kas tai per stebuklas, už kurį reikia pakloti tokią pinigų sumą, moteris  nesuprato, tačiau suprato, kad  pinigėlius, manipuliuodamas jos jausmais,  vilioja sukčius.

Tragiškiausia  šioje istorijoje tai, kad moteris prarado ne savo santaupas, o iš vienos bendrovės pasiimtą paskolą, nes ji pati tokių pinigų neturėjo.

 Šiaulių apskr. VPK atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us