Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Praėjusią savaitę dėl karantino pažeidimų policija nubaudė per 1,5 tūkst. žmonių

Praėjusią savaitę dėl karantino reikalavimų pažeidimų policija nubaudė per pusantro tūkstančio žmonių, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. 

Jo teigimu, daugiausiai administracinių nusižengimų protokolų pareigūnai surašė dėl daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktų ir būriavimosi – 1 037. Dėl kaukių nedėvėjimo nubausti 266 žmonės, dėl vakarėlių surašyti 38 protokolai. 

Daugiau kaip trečdalis visų pažeidimų buvo fiksuoti savaitgalį – 275 šeštadienį ir 254 sekmadienį. 

Policijai ir toliau užtikrinant judėjimo tarp savivaldybių kontrolę patikros postuose iš viso per savaitę apgręžti buvo 658 automobiliai, 447 iš jų  – savaitgalį. 

Taip pat per visą savaitę buvo surašyti 187 administracinio nusižengimo protokolai dėl judėjimo kontrolės pažeidimų. 

Pasak R. Matonio, praėjusią savaitę policija ir toliau skyrė sustiprintą dėmesį saviizoliacijoje esančių asmenų patikrai, pareigūnai patikrino daugiau kaip 7 tūkst. jų ir nustatė 35 pažeidimus. 

„Saviizoliaciją pareigūnai daugiau tikrina darbo dienomis, o savaitgaliais daugiau orientuojasi į judėjimo kontrolę ir kitus pažeidimus“, – sakė Policijos departamento atstovas. 

R. Matonis taip pat pažymėjo, kad šią savaitę policija žada skirti daugiau dėmesio dešimčiai aukščiausius epidemiologinius rodiklius turinčių savivaldybių. 

Karantino reikalavimai šalyje įsigaliojo lapkričio pradžioje, vėliau dėl spartaus koronaviruso plitimo jie buvo griežtinami, gruodžio viduryje įvesta judėjimo kontrolė tarp savivaldybių. 

Sausio gale ribojimai pratęsti iki kovo pradžios. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us