Raseinių naujienų portalas

Nuomonės

Policija ragina piliečius pasirūpinti savo automobilių ir juose esančių daiktų apsauga

Policija pastebi, kad šių metų sausio mėnesį kai kuriuose atskiruose miestuose įvykdyta keletas sisteminių vagysčių, kurių metu buvo apvogti automobiliai ar į juos įsibrauta. Atsižvelgiant į tai, teritorinės policijos įstaigos daugiau dėmesio skiria tokių nusikalstamų veikų prevencijai, o gyventojams patariama pasirūpinti savo automobilių saugumu

Policijos patarimai gyventojams

 Patariama automobilius nakčiai statyti garaže ir įjungti signalizaciją, o jei tokios galimybės nėra – automobilį reikėtų palikti gerai apšviestoje vietoje. Gera apsaugos priemonė yra vaizdo stebėjimo kameros – jei esate jas įsirengę, jų fiksavimo zonoje statykite ne tik savo automobilį, leiskite tai padaryti ir kaimynui, kurio kieme kamerų nėra. Sutarus su kaimynais ir gavus jų sutikimus, galima padidinti kamerų stebėjimo lauką, kad matytųsi ir kaimyno kiemas. Visada būtina automobilį užrakinti, net laikant jį garaže ar nuosavame kieme, taip pat nepalikti nerakintų vartų. Net ir trumpam viešose vietose palikdami automobilį, jo salone ar bagažinėje nepalikite vertingų daiktų bei dokumentų – jie paprastai suvilioja ilgapirščius. Turtą patariama drausti – tai padeda išvengti ar bent sumažinti nuostolius.

 Pareigūnai ragina būti pilietiškais – stebėti aplinką, paraginti tai daryti ir daugiau laiko namuose praleidžiančius kaimynus. Pastebėjus įtartinus asmenis ar automobilius, stengtis užfiksuoti kuo daugiau detalių, galinčių padėti juos identifikuoti, ir visada pranešti policijai telefonu 112.
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us