Raseinių naujienų portalas

LaisvalaikisPramogos

Atnaujinami vairavimo užsiėmimai, egzaminai, įsigalioja prievolė turėti testą atvykstant

Nuo trečiadienio Lietuvoje atnaujinami praktiniai vairavimo užsiėmimai bei egzaminai, taip pat įsigalioja prievolė iš anksto turėti neigiamą koronaviruso testą atvykstant į šalį.

Sprendimą vėl leisti praktinį vairavimą Vyriausybė prieš savaitę priėmė po šalies didmiesčiuose surengtų protesto akcijų.

Vyriausybė taip pat svarstė jau trečiadienį teikti Seimui pataisas, kurios reglamentuotų privalomą tyrimą dėl koronaviruso, taip pat ir vairavimo instruktorius ir egzaminuotojus. Tačiau Ministrų kabinete kilus neaiškumų dėl formuluočių, šio klausimo svarstymas Vyriausybėje perkeltas į trečiadienio popietę rengiamą posėdį.

Karantino pakeitimai taip pat numato, kad nuo trečiadienio visi atvykstantys asmenys turi turėti ne seniau nei prieš tris paras atliktą COVID-19 tyrimą ir gautą neigiamą atsakymą.

Reikalavimai netaikomi per Lietuvą vykstantiems tranzitu, persirgusiems ar pasiskiepijusiems asmenims, taip pat jaunesniems nei 16-os. Iki šiol testus buvo galima atlikti ir atvykus į Lietuvą.

Antrasis karantinas dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje įvestas pernai lapkričio 7-ąją, jis šiuo metu galioja iki kovo pabaigos. Vyriausybė gerėjant epidemiologinei situaciją numato palaipsniui švelninti jo suvaržymus.

Statistikos departamento duomenimis, naujų koronaviruso atvejų 100 tūkst. gyventojų rodiklis per dvi savaites Lietuvoje siekia 237.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us