Raseinių naujienų portalas

KultūraLaisvalaikisNaujienos

Vyriausybė leido dirbti visoms parduotuvėms su atskiru įėjimu, muziejams ir galerijoms

Vyriausybė trečiadienį leido nuo pirmadienio dirbti visoms parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą iš lauko, nepriklausomai nuo jų ploto, atidaryti muziejus ir galerijas, laikantis papildomų saugumo reikalavimų.

Dirbti taip pat galės visi kioskai, išskyrus tuos, kurie yra turgavietėse.

Parduotuvėse vienam klientui turės būti skiriamas ne mažesnis nei 20 kv. metrų plotas arba aptarnaujamas vienas klientas.

Taip pat leista atidaryti muziejus, galerijas ir kitas ekspozicines erdves. Bilietai juose galės būti platinami tik elektroniniu būdu. Vienam lankytojui turės tekti ne mažesnis nei 30 kv. metrų plotas, lankytojai galės ateiti ne daugiau kaip po du, nebent yra iš vienos šeimos.

Kaip posėdyje sakė premjerė Ingrida Šimonytė, iš pradžių planuota, kad kultūros objektai atsivers kaip bandomieji projektai, bet po pasitarimo nuspręsta, kad jų atsivėrimas bus „universali nuostata pagal reikalavimus, kuriuos nustatys operacijų vadovas“.

Konkrečius reikalavimus sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys numatys artimiausiomis dienomis. 

Taip pat nustatyta, kad tarpmiestiniame ir priemiestiniame transporte leidžiama užimti tik sėdimas vietas ne mažesniu kaip vieno metro atstumu, o miesto transporte leidžiama užimti sėdimas ir stovimas vietas, jei užtikrinamas ne mažesnis kaip vieno metro atstumas tarp asmenų.

Šie pakeitimai įsigalioja nuo kovo 15 dienos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us