Raseinių naujienų portalas

KitaPramogos

Praėjusią savaitę nustatyta mažiausiai karantino pažeidimų šiemet – 937

Praėjusią savaitę dėl karantino reikalavimų pažeidimų policija nubaudė 937 žmones, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Policijos duomenimis, tai mažiausias pažeidimų skaičius per savaitę šiais metais. Nuo sausio pradžios kas savaitę buvo fiksuojama daugiau nei tūkstantis pažeidimų, didžiausias skaičius jų nustatytas trečiąją sausio savaitę – daugiau kaip 1,6 tūkstančio. 

Praėjusią savaitę daugiausia administracinių nusižengimų protokolų surašyta dėl daugiau kaip vieno šeimos ūkio kontaktų – 620. Dėl kaukių nedėvėjimo nubaustas 41 žmogus, 15 protokolų surašyti vakarėlius ar išgertuves rengusiems žmonėms. 

Pasak R. Matonio, policijos pareigūnai praėjusią savaitę taip pat patikrino beveik 2,7 tūkst. įmonių, dėl jų veiklos pažeidimų pradėtos dvi administracinės teisenos, dar 73 ūkio subjektai buvo įspėti. 

Taipogi pareigūnai patikrino beveik 6,7 tūkst. saviizoliacijoje turinčių būti žmonių, tarp jų nustatyti 48 tvarką pažeidę asmenys. 

Praėjusi savaitė buvo paskutinioji, kuomet visoje šalyje galiojo judėjimo tarp savivaldybių apribojimas, kontrolę patikros postuose vykdę pareigūnai iš viso per savaitę apgręžė daugiau kaip pusantro tūkstančio automobilių, 226 žmonėms surašyti protokolai už šių apribojimų pažeidimą. 

Nuo antradienio judėjimo apribojimai buvo pratęsti 16-oje šalies savivaldybių, tarp jų – Vilniuje ir jo rajone, Klaipėdoje, Neringoje. Šis nutarimas galios iki mėnesio pabaigos. 

Karantino reikalavimai šalyje įsigaliojo lapkričio pradžioje, vėliau dėl spartaus koronaviruso plitimo jie sugriežtinti, gruodžio viduryje įvesta judėjimo kontrolė tarp savivaldybių.

Vasario pabaigoje Vyriausybė pratęsė karantiną iki kovo galo, o judėjimo tarp savivaldybių kontrolę – iki kovo vidurio, tačiau įvedė ir naujų atlaisvinimų – nebereikia dėvėti apsauginių kaukių lauke, jei arti aplink nėra žmonių, judėjimo apribojimai nebebuvo taikomi žiedinėse savivaldybėse. 

Prieš mėnesį Lietuvoje vėl leista dirbti kirpykloms, grožio ir masažo salonams bei nedidelėms ne maisto prekių parduotuvėms, nuo šios savaitėms – visoms parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą iš lauko, muziejams ir galerijoms. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us