Raseinių naujienų portalas

KultūraNaujienos

Veiklą atnaujina parduotuvės, muziejai, Vyriausybė spręs dėl judėjimo atlaisvinimo

Nuo pirmadienio Lietuvoje veiklą gali atnaujinti visos parduotuvės, turinčios atskirą įėjimą iš lauko, muziejai ir galerijos.

Į klases grįžta ir daugiau nei tūkstantis pradinukų trijose Vilniaus mokyklose, o užtikrinus moksleivių ir pedagogų testavimą kaupinių metodu artimiausiu metu kontaktinis ugdymas turėtų būti atnaujintas dar maždaug 60-yje šalies įstaigų.

Dirbti taip pat galės visi kioskai, išskyrus tuos, kurie yra turgavietėse.

Nustatyta, kad parduotuvėse vienam klientui turi būti skiriamas ne mažesnis nei 20 kvadratinių metrų plotas arba aptarnaujamas vienas klientas.

Dėl saugumo bilietai į muziejus, galerijas, kitas ekspozicines erdves gali būti platinami tik elektroniniu būdu. Vienam lankytojui turės tekti ne mažesnis nei 30 kvadratinių metrų plotas, lankytojai galės ateiti ne daugiau kaip po du, nebent yra iš vienos šeimos.

Pirmadienį Vyriausybė planuoja svarstyti dėl judėjimo tarp savivaldybių atlaisvinimo bei galimo skirtingo karantino režimo savivaldybėse.

Pirmadienis yra paskutinė diena, kai galioja anksčiau nustatytas draudimas judėti tarp savivaldybių be būtino reikalo.

Antrojo visuotinio karantino ribojimai šalyje įvesti nuo lapkričio 7-osios, gruodžio viduryje jie sugriežtinti.

Vasario pabaigoje Vyriausybė pratęsė karantiną iki kovo pabaigos.

Kiek anksčiau vasarį su tam tikrais apribojimais leista dirbti kirpykloms, grožio salonams ir mažesnėms ne maisto prekių parduotuvėms.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us