Raseinių naujienų portalas

LaisvalaikisPramogos

Policija pradėjo 42 administracines bylas dėl karantino pažeidimų M.A.M.A. apdovanojimuose

Kauno apskrities policija jau pradėjo 42 administracines teisenas pavieniams asmenims po praėjusį savaitgalį Kaune vykusio muzikos apdovanojimų M.A.M.A. filmavimo Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Kaip pranešė policija, teisenos pradėtos dėl kaukių nedėvėjimo, numatytų atstumų nesilaikymo. 

„Aštuoniems asmenims, kurie sutiko, jog administracinio nusižengimo protokolas su nurodymu susimokėti baudą jiems būtų išsiųstas elektroniniu paštu, pareigūnai tai jau padarė. Asmenys per numatytą terminą turi susimokėti po 250 eurų“, – rašoma policijos pranešime. 

Taip pat pranešama, kad dar 12 žmonių gavo šaukimus atvykti į policijos įstaigą administracinio nusižengimo protokolo surašymui. 

„Ne visi pavieniai asmenys bendradarbiauja su policijos pareigūnais, kai kurie prašo bendrauti per jų vadybininkus ar advokatus“, – teigia Kauno apskrities policija. 

Praėjusį pirmadienį policija pradėjo administracinę teiseną ir transliacijos organizatorių atžvilgiu, visą savaitę buvo renkama informacija ir duomenys, susiję su filmavimu. Pareigūnai taip pat analizavo tiesioginės transliacijos bei „Žalgirio arenos“ vaizdo stebėjimo kamerų įrašus. 

Anot Kauno policijos, organizatorių buvo prašoma įvairių dokumentų dėl transliacijos ir joje dalyvavusių žmonių. 

„Organizatoriai bendrauja ir bendradarbiauja su policijos pareigūnais, savaitės eigoje pateikė prašomus dokumentus, pareigūnai pradėjo jų analizę“, – pažymėjo policija. 

Apie galutinius priimamus sprendimus teisėsauga žada informuoti vėliau. 

Administracinė teisena pradėta dėl visuomenės sveikatos teisės aktų pažeidimo, kai dėl to kilo pavojus išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms karantino metu, esant ekstremaliajai situacijai.

Už tai fiziniams asmenims gresia 500–1500 eurų, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos.

Dėl Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusios muzikos apdovanojimų M.A.M.A. transliacijos galimų pažeidimų policija sulaukė apie kelių dešimčių pranešimų.

Viešojoje erdvėje jau transliacijos metu kilo pasipiktinimas, kad nesilaikoma karantino taisyklių, nedėvima kaukių, nėra saugių atstumų. Kai kurie renginį pavadino „puota maro metu“.

Organizatoriai teigė, kad filmavime nebuvo nė vieno pašalinio žmogaus, visi dalyviai prieš apdovanojimus buvo testuojami dėl COVID-19, o personalas dėvėjo apsaugines veido kaukes.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us