Raseinių naujienų portalas

NaujienosVerslas

Kauno klinikose atidaryta 300 vietų automobilių aikštelė

Pirmadienį Kauno klinikose atidaryta kelių aukštų 300 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, skirta ligoninės pacientams ir lankytojams.

Kaip pranešė ligoninė, parkavimo problema Kauno klinikų teritorijoje ir aplinkinėse gatvelėse buvo aktuali ne vienerius metus.

„Džiaugiamės, kad dėka šios aikštelės pacientams ir lankytojams į Kauno klinikas atvykti bus patogiau. Daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė yra tik vienas iš infrastruktūros tobulinimo projektų, kurio metu kuriama pacientams ir darbuotojams patogi ir prieinama aplinka. Planuojame kurti ir daugiau parkavimo vietų darbuotojų ir pacientų bei lankytojų automobiliams“, – pranešime cituojamas Kauno klinikų generalinis direktorius Renaldas Jurkevičius.

Atviro tipo trijų aukštų automobilių stovėjimo aikštelėje įrengtos dvi laiptinės ir liftas, įdiegta  atsiskaitymo sistema. Statybų metu įrengti ir susisiekimo keliai iki jos, pertvarkyta transporto judėjimo schema, panaikintas nesaugus išvažiavimas iš Kauno klinikų teritorijos į Sukilėlių prospektą.

Bendradarbiaujant su Kauno miesto savivaldybe, statomas šviesoforas, perėjos, takai, apšvietimas ir kiti saugos elementai.

Kauno klinikose dirba daugiau nei 7 tūkst. darbuotojų, todėl su automobilių statymo problema susiduria ir jie. Praėjusiais metais Kauno klinikose įrengtos dvi darbuotojams skirtos automobilių parkavimo aikštelės, kuriose yra 205 vietos.

„Siekiant pagerinti ligoninės infrastruktūrą ir sukurti daugiau parkavimosi vietų darbuotojams, nuo šių metų vasaros pradės veikti dar viena, šiuo metu šalia Vaikų ligų klinikos statoma aikštelė,“ – teigia R. Jurkevičius.

Joje tilps 154 darbuotojų automobiliai.

Kauno klinikos tarpukariu pastatytos teritorijoje, tuo metu buvusioje miesto pakraščiu, todėl jose nebuvo numatyta vietos tokiems automobilių srautams, kokie yra šiuo metu, įstaigai gerokai išsiplėtus.

Kasdien į Kauno klinikas atvyksta daugiau nei 5 tūkstančiai pacientų, iš kurių nemaža dalis atvažiuoja automobiliais. Šiuo metu Kauno klinikų teritorijoje veikia iš viso trys automobilių parkavimo aikštelės pacientams ir lankytojams.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us