Raseinių naujienų portalas

Kita

Ugniagesiams buvo darbinga naktis: virto medžiai, kibirkščiavo laidai

Nuo sekmadienio vakaro, didžiojoje Lietuvos dalyje stipriai lyjant ar sningant, Raseinių rajono ugniagesiai net 4 kartus vyko į iškvietimus: apsemtas rūsys, kibirkščiavo elektra, kelius blokavo nugriuvę medžiai.

Apie 00:34 val. pranešta, kad Raseiniuose, Turgaus g., apsemtas namo pirmas aukštas (apie 7 cm vandens), trumpina elektros laidus, mirkčioja elektros lemputės. Iš kanalizacijos buvo išbėgę truputį vandens, kibirkščiavimo nesimatė.

Apie 01:56 val. pranešta, kad Raseiniuose, Bažnyčios g., kibirkščiuoja iš elektros skydinės. Garaže už elektros skaitiklio kibirkščiavo laidai. Garažas mūrinis, 5×3 m. Pabudėta, kol kibirkščiavimas liovėsi.

02:41 val. ESO darbuotojas pranešė, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Olgavos k., ant kelio užvirtęs medis užblokavo pravažiavimą. Medis supjaustytas ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies, nušluota kelio danga.

06:39 val. pranešta, kad Raseinių rajone, Šiluvos sen., Bedančių k., Miško g., ant važiuojamosios kelio dalies užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies, nušluota kelio danga.

Kauno PGV informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us