Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Kaune remontui uždaromos svarbios miesto gatvės: prognozuojamos spūstys

Artėjant vasarai Kaune uždaromos svarbios miesto eismo arterijos, tęsiami kiti gatvių ir magistralinių kelių tvarkymo darbai, tad Kaunas laikinai gali tapti spūsčių sostine, rašo dienraštis „Kauno diena“.

Pasak leidinio, nuo gegužės vidurio iki vasaros pabaigos bus uždarytas Pilies žiedas, jungiantis Jonavos, Šauklių gatves ir P. Vileišio tiltą, taip pat visos šios žiedinės sankryžos prieigos.

„Tvarkymo planas apims keletą zonų: bus remontuojamos P. Vileišio tilto deformacinės siūlės, atnaujinamos Kauno pilies žiedo, Šauklių ir Šv. Gertrūdos gatvių važiuojamosios dalys bei šaligatviai. Taip pat numatyta keisti kontaktinį troleibusų tinklą“, – esminius šio eismo mazgo tvarkymo darbus nurodė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Kartu bus tvarkomas ir P. Vileišio tiltas, mat anksčiau jis buvo tik kosmetiškai padailintas, tačiau dabar pasimatė ir ryškesnių technologinių defektų, tad ir juo eismas bus negalimas.

Transporto eismas Pilies žiede ir jo prieigose bus uždarytas nuo gegužės vidurio iki rugsėjo 1-osios. Visa šio eismo mazgo rekonstrukcija kainuos apie 3 mln. eurų.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us