Raseinių naujienų portalas

LaisvalaikisPramogos

Muzikiniai vakarai senjorams grįžta!

Saulėtą ir šiltą birželio 7d. pavakarę Raseinių rajono kultūros centro kiemelyje rinkosi senjorai į tradicinį muzikinį vakarą ,,Sugrįžki jaunyste“.  Koncertinę programą gausiai susirinkusiems žiūrovams dovanojo RRKC Ariogaloje mišrus vokalinis ansamblis ,,Radasta“ (vad. Renata Aleksiejienė), vakarą pradėję studijos himnu, daina ,,Sugrįžki jaunyste“. 

Klausydami skambių ,,Radastos“ atliekamų dainų, žiūrovai dainavo, plojo, sukosi poromis ir rateliais. Įkvėpti vasariškos gaivos ir kultūros susirinko ištikimi muzikinių senjorų vakarų lankytojai, pasipuošę, su gera nuotaika ir šypsenomis.  RRKC centro studijos ,,Sugrįžki jaunyste“ vadovė Ona Babonienė pasidalino aktualia informacija ,,Kas? Kur? Kada?“, apie tai kur galima keliauti, ką pamatyti keliaujant po Lietuvą kartu su senjorais ir jų bičiuliais. Muzikiniu kūriniu ir saldžiomis dovanėlėmis buvo pasveikinti visi vakaronėje dalyvavę žiūrovai gimę šiais metais iki birželio mėnesio. Pasveikinti kiekvieną mėnesį gimusius senjorų vakarų dalyvius, taip pat graži vakarų ,,Sugrįžki jaunyste“ tradicija. Vakaro metu pasidžiaugta, kad studijoje ,,Sugrįžki jaunyste“ atsirado trečioji – keliautojų į muziejus, teatrus, kultūrinius renginius grupė (čia taip pat veikia šokėjų ir dainininkų grupė), naujos grupės nariams buvo įteikti kultūros keliautojų pažymėjimai. Nuo rudens iki pat vasaros pradžios senjorai neturėjo galimybės rinktis į jų pamėgtus ,,šokius“, kur jų laukdavo gyva muzika ir kaskart vis kitas šaunus muzikinis kolektyvas.  Bandydami atsverti prarastą laiką, senjorai birželio mėnesį į muzikinius vakarus rinksis net du kartus. Jau birželio 28d. laukia vakaronė su Jurbarko rajono Veliuonos kultūros centro Raudonės kaimo kapela, vad. Jonas Apolius Grigartas.

Senjorai nuoširdžiai dėkoja Raseinių kultūros centro administracijai, režisierei Laimonai Liauškienei, visiems vakarų lankytojams, kad ir vėl galime susitikti, būti, mėgautis muzikos ir bendravimo teikiama džiaugsmu.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us