Raseinių naujienų portalas

Sveikata

Siekiant paskiepyti daugiau žmonių bus vakcinuojama prie prekybos centrų

Siekiant paskiepyti daugiau žmonių nuo koronaviruso bus vakcinuojama prie didžiųjų prekybos centrų, daugiau mobiliųjų skiepijimo autobusiukų į atokesnes vietoves, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Artimiausių savaičių priemonės yra susijusios su vakcinavimo pradžia šalia didžiųjų prekybinių centrų, nuo liepos 4 dienos Šiaulių „Akropolyje“ prasideda, vėliu prisijungs ir kiti didieji  prekybos centrai, mobiliųjų aurobusiukų plėtra ir vykimas į atokesnes gyvenvietes“, – trečiadienį po Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio sakė A. Dulkys.

Anot jo, savivaldybės taip pat savo ruožtu imsis priemonių skatinti žmones skiepytis, bus prašoma aktyviau prie proceso prisidėti verslo, svarstoma mažinti reikalavimus vakcinavimui vaistinėms.

„Buvo susitikimas ir su visų miestų merais ir visi šeimininkiškai užsidegę, kad kiekviena savivaldybė pagal savo  specifiką pagalvos kažkokių priemonių, ir deriname su verslu, vykimas vakcinuotojų į dideles organizacijas, kolektyvus, ypatingai verslo padėtų parama, pažymėjimas tų savo darbuotojų“, – kalbėjo ministras.

„Galbūt (galima) sumažinti reikalavimus vaistinėms, kad ir daugiau vaistinių galėtų įsilieti į šį procesą, tai, ką aš kalbu, yra artimiausių dienų, savaičių priemonės“, – teigė A. Dulkys.

Šiuo metu Lietuvoje nuo COVID-19 pirma vakcinos doze paskiepyta per 1 mln. 217 tūkst. žmonių, dviem – per 871 tūkst..

Lietuvoje mažiausiai vienu skiepu nuo koronaviruso yra vakcinuoti 43,5 proc. žmonių.

Iš viso Lietuva yra sulaukusi 2 mln. 521 tūkst. 305 skiepų dozių, kol kas nepanaudota 432,6 tūkst. dozių.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us