Raseinių naujienų portalas

Kita

Tiesiant barjerą pasienyje su Baltarusija mirtinai susižalojo ugniagesys

Pasienyje su Baltarusija antradienį mirtinai susižalojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnas, pranešė Vidaus reikalų ministerija (VRM).

47 metų Egidijus Karla susižalojo rengiantis tiesti ir montuoti pjaunančią vielą, vadinamąją koncertiną, teigiama pranešime.

Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, pareigūnas susižalojo pjaudamas krūmus grandininiu pjūklu.

„Jis buvo ne kartą skatintas, dirbo 25 metus“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas.

Į nelaimės vietą išvyko psichologai.

Iškvietus greitąją pagalbą, medikams pareigūno gyvybės išgelbėti nepavyko.

„Ši nelaimė sukrėtė mus visus. Pareigūnas žuvo vykdydamas savo pareigą, padėdamas stiprinti valstybės sienos su Baltarusija apsaugą. Dėl skaudžios netekties nuoširdžiai užjaučiu žuvusiojo šeimos narius, artimuosius ir kolegas ugniagesius gelbėtojus. Šiuo sunkiu metu ugniagesių gelbėtojų bendruomenei linkiu tvirtumo ir susitelkimo“, – pranešime cituojama vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Ministrės teigimu, žuvusio E. Karlos artimiesiems bus suteikta visokeriopa pagalba. Anot VRM, pareigūnas ugniagesiu gelbėtoju dirbo 25 metus, buvo darbštus, sąžiningas ir doras pareigūnas.

Pasak ministerijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje fizinį barjerą stato Lietuvos kariuomenės ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento suformuotos brigados. Įvertinus spygliuotos tvoros rizikas, nuo šiol pasienio ruože budės paramedikai.

Fizinį barjerą pasienyje su Baltarusija nuspręsta statyti Lietuvai pastaraisiais mėnesiais susiduriant su išaugusia nelegalia migracija. Šiemet į Lietuvą per sieną su Baltarusija jau pateko per 4,1 tūkst. migrantų.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us