Raseinių naujienų portalas

LaisvalaikisSveikata

Dvi skirtingos grožio procedūros dvigubai naudai

Daug nepasitenkinimo savimi sukelia kūno išvaizda, ir tai nėra vien moteris varginantis dalykas. Dabar nemažai vyrų irgi nepatenkinti savo išvaizda. Paprastai to užtenka, kad būtų žengtas žingsnis pokyčių link, o kokie tai pokyčiai bus, priklauso nuo paties žmogaus. Pasiryžimas sportuoti ir pradėti naują dietą skamba lyg iš neišpildytų naujametinių pažadų? Bet jei iš tiesų žengėte šiuo keliu ir sąžiningai laikėtės naujų įpročių, bet laikui bėgant neišvydote pokyčių, ir pasiryžote riebalų nusiurbimo operacijai?

Riebalų nusiurbimas – ne svorio mažinimas

Riebalų nusiurbimas – tai riebalinio audinio pašalinimas operacijos metu. Riebalų nusiurbimo negalima painioti su svorio mažinimu. Procedūros metu pašalinama iki 6 litrų kūno riebalų, tačiau labai nutukusiam pacientui tai nedidelis kiekis. Pati procedūra yra skirta kūno kontūrų formavimui. Nusiurbta vieta gali žymiai pasikeisti. 

Riebalų nusiurbimas labiau tinka žmonėms, kurių kūno sudėjimas normalus, bet tam tikrose vietose kaupiasi riebalai, ir dėl šių sankaupų kūnas atrodo neproporcingai. Jei tai yra nulemta genų, tokių riebalų tampa sunku atsikratyti net laikantis dietų ir daug sportuojant.

Vyrams, kuriems riebalai kaupiasi pilvo viduryje, riebalų siurbimas netiks, bet norint panaikinti vadinamąjį ,,gelbėjimosi ratą’’, tai būtų naudinga operacija. Riebalų nusiurbimas lemia sumažėjusį riebalinio audinio kiekį, tai svarbi širdies infarkto profilaktikos dalis.

Moterims – dviguba nauda?

Moterims, nuo kūno nusiurbtais riebalus galima panaudoti krūtinės ar sėdmenų didinimui. Todėl neretai atliekamos kelios grožio procedūros vienu metu: riebalų nusiurbimo ir krūtinės didinimo, krūtinės pakėlimo ir didinimo. 

Kūno riebalai yra ,,aukso’’ vertės, todėl atliekant riebalų nusiurbimą, tuo pačiu metu, pacientei pageidavus, galima atlikti ir krūtinės didinimą. Prieš operaciją reikės įvertinti kelis dalykus: jeigu daug sportuojate ir esate liekna, arba kaip tik, ruošiatės numesti svorio, krūtinės didinimas riebalais jums nerekomenduojamas. Sportuojant, visi kūno riebalai veikiami vienodai, todėl svoris kris visame kūne, taip pat ir krūtinėje. Sportiškas kūnas taip pat paprastai neturi pakankamo riebalinio kiekio, kurį būtų galima panaudoti persodinant kitur. 

Prieš atliekant krūtinės didinimo operaciją, iš jūsų bus tikimasi realistiškų lūkesčių. Riebalai yra minkštesni ir pasiskirsto kitaip. Norėdamos įgyti ryškų pakėlimo ir pilnumo krūtinės viršutinėje dalyje efektą, rinkitės didinimą implantais. 

Krūtinės didinimas riebalais labiau tinka moterims, norinčioms padidinti krūtinę natūraliu būdu bei išvengti implanto keitimo operacijos ateityje. Taip pat toms, kurios nori nedidelių pokyčių, pavyzdžiui, suteikti abiem krūtims simetriškas formas.

Jeigu dvejojate, kurią operaciją rinktis, ar kuri jums tiktų labiau pagal jūsų lūkesčius, patikėkite savo rūpesčius https://grozioakademija.lt/ Apsilankę jų tinklalapyje sužinosite daugiau apie krūtų didinimo riebalais, arba implantais bei riebalų nusiurbimo operacijas. Jums bus suteikta profesionali pagalba pooperaciniu laikotarpiu, todėl jau greitai galėsite džiaugtis naujais figūros pokyčiais ir bendru pasitenkinimu savo išvaizda.

Užsk.: NR21-10-15

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us