Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Ugniagesiai bus aprūpinti naujais apsauginiais kostiumais

Lietuvos ugniagesiai bus aprūpinti naujais apsauginiais kostiumais.

Praėjusią savaitę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pasirašė apsauginės ugniagesių aprangos pirkimo ir pardavimo sutartį su įmone „Viking Life Saving Equipment“.  

Pagal šią sutartį per dvejus metus planuojama įsigyti iki 2 tūkst. šios aprangos komplektų, pirmadienį pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.  

Šie apsauginiai ugniagesių drabužiai atitinka standartą ir apsauginių drabužių bendruosius reikalavimus.

Renkantis naujus ugniagesių kostiumus, daug dėmesio skirta, kad jie būtų ne tik lengvi ir patogūs, bet ir užtikrintų apsaugą nuo karščio, saugotų ugniagesius gelbėtojus nuo perkaitimo, tiek gesinant gaisrus, tiek atliekant gelbėjimo darbus. 

„Jie nevaržo judesių, yra patvarūs, neplyšta. Gesinant gaisrus mums dažnai tenka laipioti, lįsti pro langus, pritūpti, priklaupti, o šie drabužiai tam netrukdo. Iš tiesų, jie yra kur kas patogesni už buvusius mūsų apsauginius kostiumus. Juose  yra ir daugiau kišenių, pavyzdžiui, kelnių šone, į kurias patogu įsidėti raktą ar peilį“, – pranešime spaudai naujos aprangos privalumus vardijo Vilniaus PGT 6-osios komandos skyrininkas Petras Trumpokaitis.

Pasak jo, šie drabužiai labiau tinka ir pagal dydį, be to, su trumpesniais švarkais kur kas patogiau dirbti.

Naujaisiais apsauginiais drabužiais dalis ugniagesių gelbėtojų apsirengs jau kitais metais.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us