Raseinių naujienų portalas

NuomonėsPolitika

Melagingos propagandos yla lenda iš bukalaurų maišo

Landsbergių radijo ir televizijos (LRT) manipuliacijos, kad didžioji dauguma visuomenės, o ypač visi išsilavinę, aukštas pajamas gaunantys ir t.t. ir t.t. individai karštai pritaria diskriminaciniam GP, o protestuoja tik runkeliai – paneigtos. Ir ne šiaip, o “Vilmorus“ apklausoje, kuri visada patvirtina tokias nuomones, kokias landsbergių grupuotei reikia patvirtinti.

Mėnesių mėnesius varyta įžūli ir melaginga propaganda daugumos taip ir neįtikino, žmonės skiepydamiesi tik paklūsta finansinei, institucinei prievartai ir nieko daugiau. Pasirodo, net Gaidžio “Vilmorusas“ nustatė, jog “galimybių“ pasui kaip pandemijos valdymo instrumentui nepritaria 45,7 proc., o pritaria tik 43 proc. apklaustųjų.

Visiškas melas ir apie tai, kad jaunimas vos ne šimtu procentų pritaria sanitarinio-policinio režimo vykdomai segregacijai. Asmenų nuo 18 m. iki 29 m. pritariančių bei nepritariančių GP skaičius panašus – po 46,3 proc., o likusiose amžiaus grupėse galimybių pasui nepritariama žymiai dažniau, ir ši pozicija ypač ryški 30–39 m. ir 50–59 m. amžiaus grupėse (jose GP nepritaria po 50 proc. apklaustųjų) bei tarp 60–69 m. amžiaus žmonių (47,1 proc.). Tuo tarpu pritariančiųjų galimybių pasui procentas šiose amžiaus grupėse yra žymiai mažesnis ir svyruoja nuo 37,6 proc. (tarp 50–59 m.) iki 40,7 proc. (tarp 60–69 m.).

O apie visuomenės palaikymą “sustiprinančiai“ dozei net kalbėti neverta – vos 28,2 proc. apklaustųjų pritaria GP siejimui su trečiąja vakcinos doze, nepritaria 53,7 proc.

Dėl “galimybių“ paso taikymo vaikams nuo 12 metų, tarp turinčiųjų nebaigtą vidurinį išsimokslinimą neigiamai tokį Vyriausybės sprendimą vertina 75,8 proc, o tarp lojalistų edukuotų ir vakcinuotų – net 53,4 proc.

Prezidentui veriasi reta galimybė kreiptis į Konstitucinį teismą dėl bukalaurų vyriausybės ekstremaliosios situacijos nutarimo panaikinimo. Tam visuomenės nuomonė, kaip paaiškėjo, visiškai palanki: 49,9 proc. tokiam prezidento veiksmui pritartų, o nepritariančių tik 21,1 proc.

Algimantas Rusteika

Šaltinis:

https://kaunoforumas.com/titulinis/

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us