
Liepos 10-ąją Raseinių rajone policijai įkliuvo du neblaivūs vairuotojai – abu sulaikyti tą pačią dieną, bet skirtingu metu ir vietose.
Apie 3 val. nakties Betygaloje, Šiluvos gatvėje, sustabdytas 1998 m. gimęs vyras, vairavęs automobilį „Volvo V90“. Paaiškėjo, kad jis buvo neblaivus – nustatytas 1,98 prom. girtumas.
Tą pačią dieną, 14 val. 17 min., Nemakščiuose, Laisvės gatvėje, pareigūnai sustabdė dar vieną pažeidėją – 1966 m. gimusį vyrą, vairavusį „VW Golf“. Vyras neturėjo teisės vairuoti ir buvo dar labiau apgirtęs – jam nustatytas 2,57 prom. girtumas.
Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai. Policija primena, kad už vairavimą esant neblaiviam gali grėsti ne tik baudos ar teisės atėmimas, bet ir baudžiamoji atsakomybė.
Parengta pagal Šiaulių apskr. VPK informaciją