Raseinių naujienų portalas

NuomonėsPolitika

LR Seimo narys Aidas Gedvilas: savaitgalį visoje Lietuvoje vykęs „DIDYSIS ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS“ tapo taikaus protesto etalonu

Praėjusį savaitgalį Lietuvoje vyko didelį rezonansą visuomenėje sukėlęs „DIDYSIS ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS 2021“, apie kurį visuomenėje ir žiniasklaidoje buvo skleidžiama daug prieštaringos informacijos, todėl šiandien mes susirinkome tam, kad iš pirmų lūpų sužinotume ir išgirstume visus atsakymus į žmonėms rūpimus klausimus.

Šiandien spaudos konferencijoje dalyvavo „DIDŽIOJO ŠEIMOS GYNIMO MARŠO 2021“ organizatoriai: Raimondas Grinevičius, Viktoras Jašinskas, Arvydas Daunys.

Aš, nors ir nebuvau šio renginio organizatoriumi, išreiškiu visišką palaikymą jo dalyviams, tiek kaip Lietuvos žmonių deleguotas Seimo narys, tiek kaip Lietuvos pilietis. Dėl valdančiąją koaliciją sudarančių partijų nenoro priiminėti sprendimų diskusijų ir sutarimo būdu, mūsų valstybė ir visuomenė šiandien yra kaip niekada suskaldyta!

Išgyvename tokį laikotarpį, kai pamatinėms vertybėms mūsų šalyje,    kilo grėsmė.  Todėl – kiekvienas žmogus ir politinė organizacija turi išsakyti aiškią, nedviprasmišką poziciją šeimos ir su ja susijusių vertybių klausimu.

Manau, kad praėjusį savaitgalį visoje Lietuvoje vykęs „DIDYSIS ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS“ tapo taikaus protesto etalonu, kokį per pastaruosius kelis dešimtmečius mažai kam pavyko organizuoti, tačiau kartu jis įžiebė raudoną lemputę arogantiškiems valdančiųjų partijų atstovams.

Lietuvos žmonės sugebėjo pademonstruoti, jog kai valdžia juos ignoruoja, primeta jiems savo valią, nenorą su jais kalbėtis ir klausyti, žmonės sugeba patys paimti iniciatyvą į savo rankas ir pareikšti valdžiai kas juos netenkina. Dar kartą įsitikinome visi, kad kai iškyla grėsmė pamatinėms bendražmogiškoms vertybėms, mūsų Tauta     –     sugeba atsistoti ir jas apginti.

Todėl mane asmeniškai, kaip šio maršo dalyvį, apėmė pasididžiavimo mūsų žmonėmis jausmas… Aš manau, kad tai buvo 100 proc. pavykęs renginys, pademonstravęs jo dalyvių brandą, sąmoningumą ir visuomeniškumą.

Todėl pakviečiau pasisakyti šio renginio organizatorius:

Protesto akcijos iniciatorių ir vadovą Raimondą Grinevičių,

Renginio Komunikacijos vadovą Viktorą Jašinską,

Portalo administratorių – atstovą žiniasklaidai Arvydą Daunį.

Pabaigai aš, kaip Darbo partijos deleguotas Seimo narys, norėčiau pasakyti, kad mes, kaip parlamentinė partija, turime savo poziciją pašnekovų išdėstytais klausimais.

Prieš „DIDĮJĮ ŠEIMOS GYNIMO MARŠĄ 2021“ Darbo partija priėmė rezoliuciją. Joje buvo rašoma: „Palaikydami tautos valią laisvai ir teisėtai reikšti savo nuomonę įvairiausiais valstybės valdymo klausimais, tame tarpe klausimais, susijusiais su tradicinės šeimos vertybėmis, pareiškiame, jog palaikome „DIDŽIOJO ŠEIMOS GYNIMO MARŠO 2021“ idėją, renginio organizatoriams užtikrinant taikų jo pobūdį.“ Kaip matome, organizatoriams tobulai pavyko užtikrinti saugumą ir taiką šiame renginyje. Su kuo ir sveikinu renginio organizatorius. Tuo pačiu, noriu Jums labai padėkoti už pilietinę iniciatyvą, o visiems dalyvavusiems padėkoti už bendrystę ir supratingumą bei palinkėti tikėjimo ir vilties.

Man ne tas pats kokią Lietuvą paliksime ir kokias vertybes perduosime savo Vaikams, Anūkams, Proanūkiams…

Valstybė šiandien, kaip ir prieš trisdešimt metų, stovi kryžkelėje ir tik mūsų vienybė padės apginti tai, kas svarbiausia.

Taip jau sukurta ne įstatymų, o gamtos, kad Šeimą sudaro Vyras ir Moteris, ir tik iš jų dviejų gimsta nauja gyvybė.

Todėl aš dalyvavau „DIDŽIAJAME ŠEIMOS GYNIMO MARŠE 2021” gegužės 15 d.

Šeima yra vertybė. Šis mano įsitikinimas niekada nepasens ir netaps nemadingas. Mus bandoma įtikinti, jog tradicinės šeimos vertybės yra atgyvena, o būti LGBT atstovu yra modernu ir linksma?! Tai toli gražu nėra realybė ir savo dalyvavimu marše liudysiu tikrąją piliečių tiesą.

Demokratinės visuomenės pagrindas – susitarimas.

Tai, kas netelkia visuomenės – ją skaldo.

 Dėl Stambulo konvencijos ratifikavimo

Darbo partija nepritaria Stambulo konvencijai, nes joje yra įtvirtintos prieštaringos sąvokos, tokios kaip „socialinė lytis“, „lytinės tapatybės“ ir kt. bei jų privalomo diegimo lytinio švietimo programose vaikams.

Dėl Laisvės partijos teikiamo tos pačios lyties asmenų partnerystę apimančio įstatymo projekto

Darbo partija pasisako už tradicines šeimas, kurios yra kuriamos vyro ir moters santuokos pagrindu, todėl pasisako PRIEŠ Partnerystės įstatymo projektą, kuriuo siūloma įteisinti lyčiai neutralią partnerystę bei tuo iš esmės prilyginti partnerystę santuokos institutui. Dabartinis teisinis reglamentavimas yra pakankamas bendrai ūkinei veiklai vesti, atsiradus poreikiui galima klausimus spręsti kituose atskiruose įstatymuose.

Dėl Asmens lytinės tapatybės pripažinimo įstatymo projekto

Darbo partija teigia, kad pasaulyje egzistuoja dvi biologinės lytys – vyriška ir moteriška, todėl yra PRIEŠ bet kokį lyties keitimo įteisinimą.

Dėl nedidelio kiekio narkotinių medžiagų dekriminalizavimo įstatymo projekto

Darbo partija ypatingą dėmesį skiria vaikų sveikatos apsaugai, kovai su žalingais įpročiais – narkomanija, alkoholizmu, rūkymu.

Nedidelio kiekio visų žinomų narkotinių medžiagų dekriminalizavimas Lietuvoje turės ypatingai neigiamų pasekmių Lietuvos žmonėms, ypač jaunimui, todėl Darbo partija pasisako PRIEŠ tokio įstatymo priėmimą.

Konferencijos vaizdo įrašas:

https://drive.google.com/drive/folders/18dh1EfE8IRQPJzznshph62Wdti08KpY8?usp=sharing

LR Seimo narys Aidas Gedvilas

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us