Raseinių naujienų portalas

Šią savaitę – Joninės, Rasos ir daug kam – ilgasis savaitgalis, kai norisi išvykti, pailsėti ir žinoma papramogauti. Liūdna, tačiau išrankesniems raseiniškiams teks paieškoti kur švęsti trumpiausią metų naktį. Kažkada politikų noru iš miesto ištremta šventė iki šiol negrąžinama, nors kai kurie, šiuo metu esantys valdžios olimpe, šį pažadą buvo įtraukę net į savo rinkiminę programą.

Taigi žiūrim, ką turim.

Didžioji dalis Raseinių rajono Kultūros centro padalinių Joninių šventę organizuoja jau įprastai/paprastai – nuotoliniu būdu. Ir nėra čia ko labai stebėtis, ar piktintis: vis dar į nugarą alsuojantis karantinas ir koronaviruso grėsmė, plius (apžvalgininkui teko nugirsti), labai sumažėjęs renginių finansavimas, žodžiu yra kaip yra. Jei anksčiau vos ne kiekvienam kaime Joninių proga buvo galima pasiutpolkę, ar kokį šiuolaikiškesnį šokį sušokti, šiemet – deja…

Ką gi mums pavyko rasti ir Jums pateikti, kad mieli kraštiečiai, visgi turėtumėt kur nuvykti ir bendrystę su žmonėmis pajusti po ilgo uždarymo laiko.

Pirmūnai – Gruzdiškės kaimo bendruomenė. Birželio 23 dieną (trečiadienį), nuo 18 val. svetingas miestelis lauks visų visų, pėsčių ir važiuotų. Ir ne tik pramogauti, padainuoti, pašokti, bet prieš tai ir pasportuoti.

Birželio 24 d. (ketvirtadienį) nuo ankstaus ryto pramogų išsiilgusių lauks Raseinių turgaus svetingos erdvės. Žodžiu ir apsipirkti, ir muzikos paklausyti, ir pavalgyti ir kokio ne alkoholinio (dėl gėrimų su laipsniais nesu tikras, tad kukliai nutylėsiu) gėrimo išgerti tikrai galėsite. Tiesa, nuo 15 val. yra numatytas raseiniškio Ričardo ir TV žvaigždės koncertas. Žodžiu, turgaus erdvės plačios, tad tilps visi norintys.

Ir trečias (tiek sugebėjau surinkti informacijos iš to, kas skelbiama viešumoje) mūsų rajone vyksiantis Joninėms skirtas renginys vyks… na gi spėkite visi! Gėluvoje…Yra nežinančių kur tai? Ogi netoli, arba už Ariogalos, čia jau iš kurios pusės pažiūrėsi.

Tai štai. Gėluvos kaimo bendruomenė į savo platų tėvišką glėbį kviečia birželio 26 d. (šeštadienį) nuo 17 val. Čia jau kaip ir po Joninių, bet savaitgalis ilgas, tad ko šventės nepratęsti? Juolab, kad labai viltingai skamba renginio organizatorių pažadas dėl gero oro susitarti su pačia motinėle Gamta.

Tad mieli raseiniškiai, nebambate, nesipiktinate, kad Raseinių mieste nėra Joninių. Šiai kadencijai MŪSŲ išrinkti politikai dar porą metelių turi, gal sugrąžins.


Beje, Kelmėje Joninės vyks. Jurbarke vyks. Kaune vyks. Na vyks ir pas mus. Švęsti su Jonais ir Janinomis jūs galėsite net 3 dienas, trijose skirtingose vietose.

Įdėjęs šiek tiek pastangų ir meilės – Jūsų RN apžvalgininkas

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us