Raseinių naujienų portalas

Naujienos

A. Dulkys: Kaukės lieka privalomos ten, kur yra kontaktas

Pasibaigus karantinui, kaukės liks privalomos vietose, kur teikiant paslaugas yra kontaktuojama su kitais žmonėmis, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Nuo šiol kaukės privalomos yra ten, kur yra kontaktas tarp paslaugos gavėjo ir paslaugos teikėjo, tačiau Vyriausybė, svarstydama į nutarimą taip pat įtraukė ir nuostatą, kad vis tik labai yra rekomenduojama ir uždarose erdvėse naudoti kaukes ten, kur yra vidinis įstaigų gyvenimas, ne tik, kur teikiamos paslaugos“, – žurnalistams pirmadienį sakė ministras.

Kaukės lieka privalomos viešajame transporte, prekybos vietose, viešojo sektoriaus institucijose.

Jis pabrėžė, kad tikslesni reikalavimai bus nustatyti operacijų vadovo sprendimais artimiausiu metu.

„Pagrindinė žinutė yra – nieko šiandien nepainiokime, dauguma priemonių – praktiškai visos yra perkeltos iš karantino statuso į ekstremaliosios situacijos statusą, išskyrus mano paminėtą kaukių aspektą“, – kalbėjo ministras.

A. Dulkys pabrėžė, kad dėl galimybių paso nuostatos nesikeičia ir jis toliau bus reikalingas toms pačioms paslaugoms gauti: tiek renginiuose, tiek maitinimo įstaigose.

Ministro teigimu, ateityje galimos reikalavimų peržiūros ar patikslinimai.

Karantinas Lietuvoje įvestas lapkričio 7 dieną, jis galios iki birželio 30-osios vidurnakčio. Nuo liepos šalyje liks galioti ekstremalioji padėtis.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us