Raseinių naujienų portalas

NaujienosNuomonės

Sprendimas dėl mokinių atostogų bus trečiadienį, svarstoma jas ilginti

Svarstoma po Vėlinių pailginti mokinių rudens atostogas, sprendimas bus paskelbtas trečiadienį, patvirtino švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

„Dėl atostogų pagrindinis momentas yra, kad artėja Vėlinės, ir mes visi žinome, kas vyksta Vėlinių metu, kiek turime judėjimo. Svarstome prailginimą, sprendimas bus priimtas šiandien“, – per Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdį trečiadienį informavo ministrė.

„Galvojame, kad vienas iš galimų variantų – prailginti, kad po švenčių galėtume atsipūsti ir neatsinešti į mokyklą pandemijos. Matome, kas Latvijoje atsitiko, norime išvengti nuotolio visais galimais būdais, todėl tam tikras atokvėpis galimai būtų naudingas“, – pažymėjo J. Šiugždinienė.

Pasak jos, jei lapkričio 3 dieną prasidedančios mokinių atostogos būtų pratęsiamos, svarstoma, kaip padėti tėvams užtikrinti pradinukų priežiūrą.

„Sukame galvą, ką daryti, nes pradinukai yra pradinukai, bandome spręsti šį klausimą“, – sakė ministrė.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija anksčiau patvirtino, kad dėl epidemiologinės situacijos mokyklose svarstoma pratęsi mokinių atostogas.

Moksleivių rudens atostogos turėtų prasidėti lapkričio 3-iąją ir trukti iki lapkričio 8-osios.

Statistikos departamento duomenimis, ugdymo įstaigose yra beveik 600 aktyvių koronaviruso protrūkių, tai daugiau nei pusė visų protrūkių šalyje.

Statistikos departamento duomenimis, praėjusią parą nustatytas 3331 naujas COVID-19 atvejis. Tai didžiausias naujų atvejų skaičius šiais metais – daugiau fiksuota tik pernai gruodį.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us