Raseinių naujienų portalas

Sportas

Sporto klubas „Pantera“ „Open Jurbarkas MMA/K-1 Championship 2022” komandinėje rungtyje tapo čempionais

Vasario 5 d. Jurbarke vyko Atviras Jurbarko MMA/K-1 čempionatas 2022, kurį organizavo sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija. Varžybose dalyvavo 125 dalyviai iš 24 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką atvyksta ne tik skirtingų Lietuvos miestų atstovai, bet kaskart vis daugiau populiarių užsienio komandų. Šio čempionato svečiai buvo klubas „Gracie Barra Brasa“ iš Latvijos ir du klubai iš Estijos – „Englas“ ir „Invicta“. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF čempionatuose. Turėti aukšto sportinio meistriškumo priešininkus buvo nemenkas iššūkis Lietuvos atstovams. Džiaugiamės, kad lietuviai nenusileido ir stebino gražiomis kovomis, taip įgydami tarptautinių kovų patirties.

Ypatingo susidomėjimo ir žiūrovų palaikymo sulaukė jauniausių varžybų dalyvių kova, vykusi pagal K-1 taisykles. Pirmą kartą LMMAF organizuotame turnyre dalyvavo ketverių metų Eljotas Zaremba (Šilutė „Elis“), kurio priešininkas buvo šešiametis Denis Zelev („Vilkas“). Sportininkai ryžtingai kovojo ir aktyviai demonstravo išmoktą techniką. Abu kovotojai buvo apdovanoti pirmosios vietos medaliais. Linkime jiems didžiausios sėkmės einant kovos menų keliu, tobulėti, neprarasti drąsos ir tikimės dar ne kartą juos išvysti ringe.

Šios varžybos buvo puikus pasiruošimas ir galimybė kovotojams išbandyti savo jėgas prieš artėjantį tarptautinį Atvirą Baltijos šalių čempionatą 2022, kuris vyks jau balandžio 23 d. Jonavos sporto arenoje.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė komandinė „Čempionų taurė“ atiteko Jurbarko/Raseinių sporto klubui „Pantera“, antrąją vieta pelnė Vilniaus „Warriors Team“, o trečioji vieta atiteko Kauno „IronSky Gym“.

Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už pastangas, kantrybę ir mišrių kovos menų lygio kėlimą. Sporto klubas „Pantera“ dėkoja savo auklėtiniams, kurie padėjo ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Už paramą dėkojame Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai. Ačiū čempionato teisėjams už sąžiningą darbą vertinant kovas ir skaičiuojant dalyvių taškus, norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

Sporto kubo „Pantera“ rezultatai: (komandinėje rugytyje, 1 vieta MMA disciplina)

Pijus Urbonavičius (U-12 44  kg)  2 vieta

Airidas Bakutis (U-14  44 kg) 1 vieta

Kajus Melderis (U-14 44 kg) 3 vieta

Gustas Simanauskas (U-14 +57 kg) 2 vieta

Justas Maslauskas (U-14 +57 kg) 3 vieta

Svajūnas Kondratavičius (U-16 iki 57 kg) 1 vieta

Deimantas Vabalas (U-16 62 kg) 1 vieta

Pavelas Majauskas (U-18 61,2 kg) 2 vieta

Edvinas Januševičius suaugę +18  (65,8) 2 vieta

Kikboksas  k-1 disciplina

Justas Kavaliauskas (U-12 iki 34 kg) 3 vieta

Gustas Simanauskas (U-14 +57 kg) 3 vieta

Deimantas Vabalas (U-16 iki 62 kg) 2 vieta

Tautvydas Lebeckas (U-18 65,8 kg) 3 vieta

Eidvinas  Vaitkus   suaugę +18 (70,3 kg) 2 vieta

daugiau informacijos čia –http://klubaspantera.lt/2022/02/13/2131/#more-2131

Viso čempionato rezultatai čia- https://mmafederation.lt/2022/01/04/1871/

Informacija ir nuotraukos: trenerio Mindaugo Smirnovo

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us