Raseinių naujienų portalas

Nuomonės

R. Grinevičius sako negavęs dokumentų dėl atšaukiamo renginio, kaltina R. Šimašių šmeižtu

Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius sako negavęs dokumentų dėl atšaukiamo renginio Vingio parke ir kaltina sostinės merą Remigijų Šimašių šmeižtu.

„Neturim, ką skųsti. Merui, matyt, buvo biskį su sveikatėle – kažkas pasivaideno. Mes jokio dokumento neturim, jokio telefoninio pranešimo, nei elektroniniu paštu pranešė“, – BNS pirmadienį sakė R. Grinevičius.

„Kai turėsim dokumentą, motyvus, tada spręsime“, – pridūrė jis.

R. Šimašius sekmadienį feisbuke pranešė, kad savivaldybė atšaukia leidimą „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ renginiui gegužės viduryje Vingio parke.

Anot sostinės vadovo, šio renginio iniciatoriai aktyviai palaiko Rusijos invaziją į Ukrainą.

„Karas yra aiški riba – jei net jis jiems nepadėjo atsitokėti, mes neleisime, kad renginys taptų platforma kitų žmonių kvailinimui. Nepatinka – galite eiti į teismą, sėkmės“, – rašė meras.

Pasak R. Grinevičiaus, Vilniaus meras šmeižia jo vadovaujamą organizaciją.

„Dar toks vienas išsišokimas iš mero, kur tiesiogiai apkaltina vos ne kolaboravimu su Rusija – palauksim dar vieno išsišokimo – tai meras tikrai papuls į teismą. Leidimas – nesvarbu, bet meras tikrai papuls į teismą būtent dėl šmeižto ir nepagrįstų kaltinimų“, – tvirtino Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas.

Pernai, gegužės 15-ąją, sostinės Vingio parke vykusios akcijos dalyviai siekė išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą.

Renginyje buvo iki 10 tūkstančių žmonių.

Maršo iniciatoriumi ir vadovu nurodomas buvęs „tvarkietis“ Raimondas Grinevičius, tarp organizatorių yra ir humoristas Artūras Orlauskas, Nacionalinio susivienijimo narys Algimantas Rusteika, tinklalapio infa.lt vadovas Arvydas Daunys.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us