Raseinių naujienų portalas

LaisvalaikisPramogos

Grožio namams „Žvaigždė“ jau 1-eri!

Kovo pradžioje miesto centre įsikūrę Grožio namai „Žvaigždė“ paminėjo savo 1-ąsias veiklos metines.  Salono įkūrėja Ligita Baršauskienė pasakoja: „Tai mano pirmas verslas Raseiniuose. Nauji iššūkiai, naujų idėjų įgyvendinimas. Visgi pirmi metai nebuvo lengvi, nes net grožio namų „Žvaigždė” atidarymas įvyko per Covid pandemiją, jau nekalbant apie buvusius ribojimus ir mūsų veiklos sustabdymą.“

Kalbėdama apie verslo pradžią Raseiniuose Ligita paminėjo ir nemažą vargą ieškant tinkamų patalpų. Su panašiomis problemomis susiduria daugelis grožio specialistų, kurie nori dirbti miesto centre. „Man netikėtai pasisekė, radome patalpas, kuriose galėjau pradėti realizuoti savo svajonę, o dar smagiau ir maloniau buvo tai, kad mano vyras palaikė ir skatino siekti savo užsibrėžto tikslo. Pradedant – visada rizikuoji, tad šeimos, artimųjų ir draugų palaikymas yra labai svarbus,“- mintimis dalinosi jaunoji verslininkė.

Nors Raseiniuose Ligita gyvena tik 5 metus, tačiau čia kuria savo verslą ir savo šeimos ateitį. Kalbėdama apie grožio namų  įkūrimą, konkurenciją L. Baršauskienė įvardino ne vieną iššūkį. „Mieste yra daug grožio salonų, tad ir konkurencija nemaža. Aš įkūriau nedidelį, jaukų, namus primenantį grožio saloną. Nemažai teko pasukti galvą, galvojant jam pavadinimą. O jis gimė netikėtai. Sutiksite, kad visos mes palytėtos gerų ir savo darbą išmanančių specialistų rankų tampame žvaigždėmis, ir atvirkščiai – nuo didžiųjų ekrano žvaigždžių veidų nuvalius makiažą jos tampa paprastomis moterimis. Tad, taip! Šiame salone mes jus galime padaryti ŽVAIGŽDĖMIS! “

Grožio namai „Žvaigždė“ savo klientams siūlo tik tai ką geriausiai išmano ir moka: visažisto paslaugas, šukuosenas, manikiūrą, antakių korekciją, klasikinį blakstienų priauginimą.

„Kiekvieną dieną sulaukiu žinučių, kad rekomendavo ir girdėjo gražius atsiliepimus, žavisi mano atliktais darbais. Manau mano tikslas pasiektas, tad lieka tik tobulinti žinias kursuose ir toliau klientus stebinti savo darbais. Esu dėkinga likimui, sutiktiems klientams ir draugams. Lauksiu jūsų visų Grožio namuose „Žvaigždė”!,-  šypsodamasi kalbėjo salono įkūrėja L. Baršauskienė.

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Paulius

Nuoširdžiai sveikinu Ligitą sėkmingo verslo metinių proga. Linkėjimai visai komandai!!!
Džiugu kad žmonės net sunkių laikotarpiu, kada vyko pandemija sugebėjo sukurti sėkmingą verslą.

Contact Us