Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Skubėk lėtai! Šią savaitę transporto priemonių važiavimo greičio kontrolė

Šią savaitę, kovo 21–27 dienomis, Europos keliuose vykdoma tikslinė prevencinė priemonė, skirta transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolei užtikrinti. Šią priemonę inicijavo Europos kelių policijos tinklas ROADPOL (angl. European Roads Policing Network). Priemonę rengia ir joje dalyvauja ne mažiau nei 20-ties Europos šalių, tarp jų ir Lietuvos kelių policijos pajėgos.

Mūsų šalies policijos pareigūnai, vykdydami šią prevencinę priemonę, dėmesį skirs avaringiausiems kelių ruožams, taip pat toms vietoms, kur tikėtina gali įvykti eismo įvykiai dėl viršyto leistino važiavimo greičio. Pareigūnai taikys ir viešąjį, ir neviešąjį, taip pat ir mišrųjį patruliavimo būdus. Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai dirbs neteritoriniu principu.

Kovo 24-ąją, ketvirtadienį, bus organizuota 24 valandų trukmės specialioji priemonė „Greičio maratonas“ (angl. Operation Speed Marathon). Jos tikslas – kiekvieno vairuotojo supratimo ugdymasis, kad tik saugus (ne leistinas) važiavimo greitis gali padėti išvengti eismo įvykių ir ypač skaudžių jų padarinių.

Šiais metais (iki kovo 21 d.) Lietuvos keliuose pažeidimų fiksavimo sistemos jau užfiksavo daugiau nei 118 500 atvejų, kai buvo viršytas nustatytas važiavimo greitis. Per pirmuosius du mėnesius išaiškinta 138 630 eismo dalyvių padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Lietuvos kelių policija kviečia visus vairuotojus važiuoti tik s a u g i u greičiu – skubėkime lėtai.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us