Raseinių naujienų portalas

Kriminalai

Nenusisekusi 1100 litrų degalų vagystė iš Kalnujų bendrovės

Kai vasario 2-osios rytą Raseinių rajone, Kalnujų seniūnijoje, esančioje bendrovėje į darbą susirinko darbuotojai, iš karto pastebėjo, jog čia būta nekviestų svečių. Apie tai bylojo  išdaužta vieno angaro stiklo pluošto plokštė ir iš dviejų angare stovėjusių kombainų dingęs dyzelinas. Iš viso buvo pavogta apie 1100 litrų degalų, kurių bendra vertė siekė 720 eurų. Pirmas įspūdis – vagys pro skylę pateko į angaro vidų ir įvykdė vagystę. Tačiau pirmas įspūdis buvo apgaulingas. Vagišiai to ir siekė – suklaidinti bendrovės administraciją bei policijos pareigūnus.

Raseinių rajono policijos komisariato tyrėjai, pradėję šios vagystės tyrimą, iš karto pasidomėjo, ar bendrovės teritorija stebima vaizdo kameromis. Jų buvimas įmonėse labai prisideda prie turto apsaugos. Šįkart jų buvimas irgi tapo reikšmingas – jos tapo nebyliomis, tačiau akivaizdžiomis nusikaltimo liudytojomis. Paaiškėjo, kad niekas pro išdaužtą angaro ertmę į angarą nelindo. Vagišiai į angarą pateko civilizuotai, pro jo duris ir lauk iškeliavo taip pat pro jas, tik išdaužę angare skylę ir inscenizavę įsibrovimą pro ją. Ilgapirščiams patekti į angarą pro duris problemų nebuvo, nes, kaip paaiškėjo, tai buvo šios bendrovės darbuotojai – pats teritoriją saugantis sargas ir traktorininkas.

Šeštadienio vakarą bendrovės teritorijoje, išskyrus sargą, daugiau darbuotojų nebuvo. Bet atsirado. Atėjo šioje bendrovėje dirbantis traktorininkas. Abu vyrai pasuko į angarą, į jo vidų sargas atvairavo dar ir savo automobilį. Po kurio laiko vienas  jų iš angaro išėjo pėsčiomis, kitas – išvažiavo savo automobiliu, prikrautu pilnais kanistrais dyzelino. Demaskuoti vyrai, prisipažino įvykdę dyzelino vagystę bei jau spėję degalus sunaudoti. Ir nors 56 metų sargas bei 53 metų traktorininkas dėl padarytos nusikalstamos veikos gailėjosi ir atlygino bendrovei padarytą turtinę žalą, tačiau dėl vagystės jiems pareikšti įtarimai ir jų laukia baudžiamoji atsakomybė.

Šiaulių apskr. VPK atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us