Raseinių naujienų portalas

Kita

Pareigūnams teko laisvinti kelią nuo keturkojų antplūdžio

Filmuotą medžiagą rasite čia:

Vėlų gegužės 30-osios vakarą magistraliniame kelyje, ties Šiaulių ir Radviliškio rajonų riba, susidarė nestandartinė situacijai, kuriai suvaldyti prireikė net šešių Šiaulių apskrities policijos pareigūnų ekipažų, nes kelyje jie susidūrė su didžiuliu būriu keturkojų „pažeidėjų“.

Policijos pareigūnams teko imtis priemonių saugiam eismui užtikrinti tiek šiuo keliu važiuojančioms  transporto priemonėms, tiek iš ganyklos pasprukusiai ir kelią okupavusiai karvių bandai. Nors raguotieji policijos pareigūnų reikalavimus vykdė ne itin paklusniai, tačiau pareigūnams vis dėlto pavyko atlaisvinti kelią ir apsaugoti vairuotojus nuo susidūrimo su jais.

Beje, viena sunkiasvorė transporto priemonė susidūrimo su galvijais vis dėlto neišvengė. Netoli Šniūraičių k. vienos Šiaulių bendrovės sunkiasvorę transporto priemonę DAF su priekaba vairavęs vairuotojas, nors, pamatęs staiga priešpriešiais  į kelią pasipylusius galvijus,  ir nuspaudė stabdžio pedalą, tačiau sustoti nespėjo ir trenkėsi juos. Eismo įvykyje buvo apgadintas tik krovininis automobilis (išdužo priekiniai žibi ntai), vairuotojas nenukentėjo, o banda nubėgo keliu toliau prieš eismą.

Taigi apie  magistraliniu keliu keliaujančių nevaldomų galvijų srautą policijos pareigūnai sužinojo iš šio vairuotojo  pranešimo apie įvykusį incidentą. Po to pranešimai sekė vienas po kito ir pareigūnai mobilizavo pajėgas nestandartinei situacijai suvaldyti. Kadangi jokių spec. priemonių tokiam atvejui nenumatyta, kelią užblokavusių galvijų eismą jie reguliavo šūksmais ir gestais. Nuo kelio nuvarytus galvijus perėmė žemės ūkio bendrovės, iš kurios aptvarų jie paspruko, darbuotojai.      

Šiaulių apskr. VPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us