Raseinių naujienų portalas

Kita

Dalis abiturientų negalėjo prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos

Dėl trikdžių pratęstas informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino laikas, pirmadienį informavo Nacionalinė švietimo agentūra.

Informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą laikiusiems kandidatams pirmadienį ne iš karto pavyko prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos, todėl egzamino laikas kandidatams individualiai buvo pratęstas preliminariai iki pusvalandžio, pranešė agentūra.

Iki 9.30 val. prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos buvo prisijungę daugiau nei 2140 kandidatų. Iš viso egzaminą užsiregistravo laikyti per 2600 abiturientų.

Tam atvejui, jei dėl trikdžių laikantiems informacinių technologijų egzaminą nepavyktų prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos, iš anksto yra numatyta galimybė užduotis atlikti neprisijungus prie šios sistemos. Tokiu atveju į kiekvieno kandidato kompiuterį iš atmintuko įkeliama egzamino užduotis, kurią galima atlikti nenaudojant interneto ryšio, o egzaminas pratęsiamas tiek laiko, kiek jo buvo sugaišta įkeliant užduotis į kompiuterius.

Šiuo metu aiškinamasi, kodėl kandidatai negalėjo prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos. Kiek tiksliai kandidatų egzaminą laikė atlikdami užduotis neprisijungę prie sistemos, bus žinoma gavus egzamino vykdymo protokolus iš kiekvieno egzaminų centro.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us