Raseinių naujienų portalas

KitaMaistas

Žaiginio ukrainietės siūlo, o mes rekomenduojame!

Vasara! Metas, kai labiausiai norisi būti kieme, prie ežero ar jūros, o ne virtuvėje prie puodų. O kur dar atostogaujantys vaikai ar netikėtai užsukęs svečias? Faktas – ir vasarą valgyti reikia. Visi mėgstam šaldiklyje turėti produktų, kurie skanūs, o svarbiausia – greitai paruošiami. O jeigu tai būtų mūsų  šaunių, Žaiginio miestelyje įsikūrusių ukrainiečių produkcija? Dviguba nauda: ir pilvas sotus, ir darom gerą darbą, ne žuvį duodam žmogui, o meškerę. Nuo karo pabėgusios moterys nepabūgo naujos pradžios, yra oficialiai įregistravusios savo veiklą ir laukia užsakymų.

Žaiginyje gyvenančios ukrainietės siūlo: virtinukus su įvairiais įdarais, lietinius, balandėlius. Visa moterų gaminama produkcija užšaldyta po 1 kg. Tad net jūsų praaugusi atžala, palikta pati pasigaminti pietus – tikrai sugebės iš šaldiklio išimtus produktus sudėti į puodą. Ir tėveliai ramūs ir vaikai sotūs.

Šią savaitę šaldytą produkciją gaminančios Tatjana ir Elena liko be savo globėjos Danguolės Tomak. Tik savaitę, nes ir patiems energingiausiems reikia pailsėti.

Tad mokantys rusų kalbą, arba pasinaudoję žodynu, nebijokite parašyti ar paskambinti Žaiginio ukrainietėms. Moterys labai laukia ne pašalpų, o užsakymų, kad galėtų oriai dirbti ir užsidirbti.

Tatjanos telefono numeris: 8 675 07454, Elenos 8 674 70699.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us