Raseinių naujienų portalas

Sportas

Raseiniškis Modestas Narbutas iškovojo pergalę tarptautiniame MMA turnyre Tauragėje

Raseiniškis Modestas Narbutas sporto kubą „Pantera“ lanko jau daugiau kaip 7 metus. Jis- Lietuvos ir Baltijos  MMA čempionas. Šiuo metu dirba Lietuvos kariuomenėje, kur sėkmingai dalyvauja organizuojamose kovos menų varžybose. 2022 m.  birželio 11 d. vyko kariuomenės „Karinės kovinės savigynos turnyras“. Ten Modestas iškovojo 1 vietą. Tai buvo geras startas prieš tarptautinį turnyrą Tauragėje birželio 18 d.

Turnyre Modestas susikovė su tauragiškiu Justinu Bartušiu pagal MMA taisykles iki 68 kg svorio kategorijoje. Modestas laimėjo kovą pirmame raunde trikampiu smaugimu. Anot trenerio Mindaugo Smirnovo, tiek apie Modestą, tiek apie jo brolį Manta Narbutą – tik geriausi atsiliepimai. Tai sportininkai žinantys, ko siekia ne tik sporte, bet ir gyvenime. Abu dirba Lietuvos kariuomenėje ir neapleidžia sporto – dalyvauja tarptautiniuose MMA turnyruose ir čempionatuose iš kurių grįžta su aukščiausiais laimėjimais.

Mišrus kovos menas (MMA) – sporto šaka ugdanti visapusiškai. Norit gero rezultato, turi išmanyti ir imtynes ir smūginę techniką, mokėti ją pritaikyti. Nepakanka vien tik ištvermės ir jėgos, labai svarbi taktika – kaip pakreipti kovą savo naudai. Tai galima prilyginti šachmatų žaidimui, kur atlikdamas pirmą ėjimą jau žinai savo kitus ėjimus. MMA sportas yra pritaikytas ir vaikas  – iki 16 m. yra draudžiami smūgiai į veidą saugan jų sveikatą. Kviečiame visus rinktis MMA sportą, tiek siekiant išmokti savigynos, tiek siekiant sportinių rezultatų.

Tekstas ir nuotraukos trenerio Mindaugo Smirnovo

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us