Raseinių naujienų portalas

KultūraLaisvalaikisPramogos

Joninės Raseinių rajone: nors persiplėšk KIEK visko bus!

(Erikas Ovcarenko/BNS).

Tai ką? Pavargę nuo kovidų, karantinų ir visų gyvenimo negandų, šį savaitgalį pramogaujam į valias, arba kaip tauta sako „pasileidžiam plaukus“ ir švenčiam JONINES!

Raseinių rajono kultūros centro ir daugelio filialų komandai nuoširdus ačiū ir sėkmės atlaikant Joninių maratoną. Tad jei pamatysite pavargusį garsistą, režsierių, renginio vedantįjį ar organizatorių, jei negalėsite pavaišinti kava, tai bent nusišypsokite. Jiems šis ilgasis savaitgalis – sunkus darbymetis.

Trumpai pažvelgsime, ką ir kur šį savaitgalį galite pamatyti ir nuveikti.

Birželio 23 dieną švenčia Raseiniai ir Girkalnis

Valio valio valio! Mieli raseiniškiai, po eilės metų, jums pageidaujant Joninių šventė su trenksmu grįžta į Raseinių miesto Maironio parką. Visi tikimės jį pamatyti sausakimšą laimingų ir linksmų mūsų gražaus rajono gyventojų. Išimtis čia taikoma nebent girkalniškiams ir jiems prijaučiantiems, mat ir Girkalnio miestelis šiandien šventę švęs.

Taigi Maironio parke jau nuo 12 val. skambės muzika. Raseiniškius sveikins kaimynai iš Tytuvėnų. Nuo 18 val. visų mūsų audringų plojimų lauks Raseinių rajono kultūros centro ir miesto įstaigų mėgėjų meno kolektyvai! 20 val. – Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“, po jų grupė -„Harmonija“, o nuo 23 val. miesto parką drebins grupė „Bonus“, kurioje net trys raseiniškiai ! Gitara raižo raseiniškis Gintaras Jezdauskas, su mikrofonu dūšias virpina Vytautas Vasiliauskas, na o lanksčiais pirštais per klavišus „bėgioja“ Arūnas Mažintas.

Girkalnio miestelyje, prie seniūnijos, triukšmo turėtų būti tikrai ne mažiau. Šventė prasidės 19 val., o pabaiga nenurodyta. Na, per Jonines ne tai, kad padoru, bet ir reikia linksmintis iki paryčių! Miestelio gyventojus ir svečius linksminti nusiteikę girkalniškių kapela „Gojus“, ariogališkių „Šaltinėlis“ ir šokių kolektyvas „Sutartinis“ , bei grupė „Bandom“. Organizatoriai ugningai pabaigai yra numatę diskoteką su Vaidotu Vilku.

Laikykitės – birželio 24 d.!

Tikrai nespėliosim ar bus bandančių aplankyti visus tos dienos renginius, bet jei kam pavyks – lauksime atsiliepimų!

Taigi trumpa Joninių švenčių, birželio 24 d., santrauka:

Kaimų bendruomenė Gruzdiškė jūsų lauks bendruomenės kiemelyje. Nuo 19 val. mūsų rajono kolektyvų iš Gruzdiškės, Alėjų, Viduklės ir kitų miestelių meno kolektyvų pasirodymai. 21 val. balsingosios ir nuotaikingosios Donaldos Meiželytės pasirodymas, o 22 val. šokiai su grupe „Parkas“.

Na, Šiluva, ne tik lauks jūsų su koncertais, bet ir pasportuoti paskatins. Visą veiksmą ir pramogas rasite Jono Pauliaus nusileidimo aikštelėje. Organizatoriai sako, kad jūsų linksmybėmis jie rūpinsis nuo 19 – 24 val. O čia ir mūsų „Degulė“ ir kolektyvo iš Kražių pasirodymas, loterija, sportinės rungtys, batutai vaikams ir net saugaus eismo viktorina. Šiluviškiai pasirūpins ir linksmybėmis, ir sportiniu aktyvumu ir proto mankšta. Vyšnia ant torto – „Bernužėlių“ pasirodymas, o šventę „užviršuos“ Onutė ir Irmantas, kurie žada šokius prie laužo ir paparčio žiedo paiešką.

Kaulakiai programą bus paruošę nuo 18 val. Pirmieji šokti kvies Skaudvilės saviveiklininkai, jei nemokate šokti, tai kaip tai daryti – galėsite pažiūrėti – ant scenos Lauros Balserienės vadovaujamas šokių kolektyvas „Atgaiva“, tikrai užkrės gera nuotaika. Prie energingo Joninių šventimo nusiteikę prisidėti beveik visi Kaulakių meno kolektyvai! Na, o pašokti kaip kas mokam, kvies grupė „Rodeo“. O tai kur dar prizai – siurprizai ir fejerverkai.

Ramonai pirmiausiai į šventinę programą įtraukė šaškių turnyrą – pagarba! Ten pirmiausia privalo rinktis visi šio sporto entuziastai. Tad 18 val. startavęs renginys prasidės labai galvotai. O vėliau… viskas pasiutpolkės ritmu: koncertuos liaudiško muzikos kapela „Kalnuja“, Kaulakių moterų vokalinis duetas ir solistė Audra Grinienė, šoks Katauskių moterų šokių kolektyvas „Atgaiva“, o naktišokiai suplanuoti su Vaidotu Vilku.

Gėluva švęs labai įspūdingai, mat šiame krašte ne tik Joninės, bet ir šios bendruomenės 20-etis. Tad jei jau ten vyksite, gal ir kokią gėlytę, ar šakotį prigriebkit. Mada tokia (na, bent taip elgiasi mūsų valdžios vyrai ir moterys). O programa – labai solidi: Šv. Mišios Ariogalos bažnyčioje. Vėliau veiksmas persikelia į Gėluvą, o ten – ir bendruomenės šventinis pasirodymas ir atrakcionai vaikams, ir tautodailininkų paroda-mugė.

 Ir…Oooo taip!– lietuvių numylėto – Vytauto Šiškausko koncertas. Galvojate viskas? Namo? Ne. Gėluviškiai dar žada fakyrų programą ir „Karalių“ koncertą.

Na ką? Išsirinkote šio ilgojo Joninių savaitgalio kryptį? Tad sėkmės! O mūsų redakcija, kaip visuomet jums linki dar ir saugaus poilsio. Švęskite taip, kad nepapultumėte į kitos dienos policijos suvestinės sąrašą!

Gražių, šiltų ir saugių Joninių!

P.S. Visą informaciją apie vykstančius renginius rasite https://raseiniukulturoscentras.lt/

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Arunas

Raseinių kultūros centras nusiritęs į žiaurių liūną,palyginus su aplinkiniais rajonais!Joniturbųt tragiškiausios per visą 30 metų!Żmonių ,kaip Kalnujuose kokiuose!O iš kur bus tų žmonių,jei nei vienos normalios,profesionalios grupès neipirko,!!!Reikia keisti valdžią!!!Niekakada taip nebuvo…Buvo ,kad ir laukuose,bent ką aklausyt buvo😂

Contact Us