Raseinių naujienų portalas

KultūraPramogos

Jau trečią kartą Girkalnyje į dangų kilo aitvarai

,,Aukštai danguje plaikstosi aitvaras. Tai čia, tai ten. Jis ne vienas ir ne pats sau. Vėjo aitvaras, metantis viršun kasdienybės rūpesčius ir sunkumus, atnešantis kitą žvilgsnį dienai. O dar ir aitvaro saitas, kuriuo jis tvirtai laikomas ir valdomas – tvirtose rankose būdamas į nežinią nenuskrisi, į šakų pančius nesusipainiosi. Gyva dvasia, šypsenos ir gėrybių pilna širdis.“ – šiais žodžiais pradėta liepos 30 dieną Girkalnyje įvykusi jau trečioji ,,Aitvarų šventė“.


Renginio metu skraidinome aitvarus – jų į dangų kilo pusė šimto, taip pat piešėme kreidelėmis, dūkome batute iš ,,Oro pilys“, valgėme ledus. Šventės metu dalyvavome saugaus eismo veiklose kartu su Raseinių policijos bendruomenės pareigūne Giedre Deveikiene, policijos rėmėja Samanta Lembertaite ir šuniuku Amsiumi – vaikai ir jų tėveliai bei seneliai prisiminė kaip saugiai elgtis gatvėje ir pėsčiųjų perėjoje, buvo apdovanoti įvairiais prizais, prisidedančiais prie gyventojų saugumo (kaimų bendruomenė ,,Girkalnis“ dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.), susipažinome su pareigūno profesija, apranga bei darbo įranga ir įrankiais.


Visi ,,Aitvarų šventėje“ vykusių konkursų dalyviai buvo apdovanoti. Dėkojame šventės rėmėjams – Girkalnio seniūnijai, Šerkšnų šeimos bitynui, Almai ir Vytautui Okockiams ir jų sodo turtams, Aušrai ir Edmundui Ignatavičiams, AB ,,Grąžtai“ už paramą, pagalbą įgyvendinant šios šventės idėją ir įsteigiant puikius prizus.

Dėkojame ir informaciniams rėmėjams – ,,Alio Raseiniai“ bei ,,Raseinių Naujienos“. Ačiū visiems šventės dalyviams! Dėkojame, jog mylite savo kraštą, savo bendruomenę ir puošiate ją gerais darbais!
Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą. Kartais trumpa akimirka gali suteikti daugiau džiaugsmo negu visas gyvenimas. Tad suteikime kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia gyvenimo diena. Būkime laimingi, sveiki ir gėrybių kupinomis širdimis bei rankomis. Iki kito karto, gero vėjo!
Kaimų bendruomenė ,,Girkalnis”

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us